T-Bank Personel Alımı- İş Başvurusu

T-Bank Personel Alımı- İş Başvurusu

T-Bank Personel Alımı- İş Başvurusu1997 – 2007 Ocak tarihleri arasında finans sektöründe hizmet veren MNG Bank’ın %91 hissesi 29 Ocak 2007 tarihinde Arab Bank, PLC ve BankMed, SAL tarafından satın alınarak, 3 Nisan 2007 tarihinden itibaren  T-Bank olarak faaliyete geçmiştir.

Türk Telekom ve Avea’nın da çoğunluk hisselerinin de sahibi olan Hariri ailesi, Bankmed SAL’in ve Arab Bank, PLC’nin en büyük hissedarıdır.

Turklandbank; T-Bank halen Şişli Merkez, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Caddebostan, Dolayoba, Dudullu, Etiler, Güneşli, İkitelli,  Kadıköy, Kozyatağı, Levent, Adana, Ankara -Bakanlıklar ve Ankara-Ostim, Antalya, Bursa, Denizli, Gaziantep, Gebze, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya ve Manavgat şubeleri ile hizmet vermektedir.

T-Bank’ın günümüzdeki ortaklık yapısı şu şekildedir: Arab Bank yüzde 28, Arab Bank İsviçre yüzde 22, BankMed yüzde 50.

T-Bank, 1930’lı yıllardan beri bankacılık konusunda uzmanlaşmış Arab Bank ve BankMed’in özellikle bireysel ve kurumsal bankacılık alanlarındaki köklü uzmanlığı ile ayrıcalıklı hizmet veriyor.

T-Bank, özellikle KOBİ Bankacılığının da portföyüne eklenmesi sayesinde operasyonlarını genişletmeye devam ederken, güçlü olduğu kurumsal ve ticari bankacılık alanlarındaki tercih edilen finans kuruluşları arasındadır. .

Banka büyümekte olan ekibine katılacak yeni çalışma arkadaşları arıyor.

T-Bank boş pozisyonlar için iç ya da dış kaynaklar yoluyla eleman alımı yapıyor. Adaylar, sahip oldukları yetenek ve becerilerin değerlendirilerek, alınacak pozisyona göre kişilik testleri, grup mülakatı ve birebir görüşmeler sonucu değerlendirilir.

T- Bank işe alım süreçlerinde etkin iletişim becerilerine sahip, öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık, ekip çalışmasına yatkın ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olan personeller ile çalışmayı hedefliyor.

Yukarıda belirtilen niteliklere sahip bir ekiple müşterilerine kaliteli hizmet vermek için işe alım sürecini yönetiyor. T- Bank çalışan profilinde iyi bir akademik temeli olmasına rağmen, bununla yetinmeyip kendini sürekli geliştiren, müşteri odaklı ve ilişki yönetiminde başarılı çalışanlar yer alıyor. T- Banka mevcut şubelerinde ve yeni açılacak şubelerde değerlendirilmek üzere personeller aranıyor.

T- Bank açık pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz. 

T- Bank Genel iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Fillo Kargo İş Başvurusu- 2015 başlıklı makalemizde aras kargo iş başvuru, Fillo Kargo açık pozisyonlar ve fillo kargo eleman ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. mehmet.engin dedi ki:

    sizinle.beraber.çalışmak.istiyorum.ilgilenirseniz.sevinirim.daha.önce.kuryenet.firmasında.çalıştım.gelen.kartların.dağıtımını.yaptım.yüzde.elli.engelli.durumum.var.raporluyum.ortaokul.mezunuyum.enkısa.zamanda.haber.verirseniz.sevinirim.alibeyköy.eyüp.tarafında.oturuyorum.

  2. yılmaz yağmur dedi ki:

    kayseri de ikamet etmekteyim boy 1.85 kilo 95 özel güvenlik silahlı sertifikasına sahibim yaş 32 8 senelik güvenlik deneyimim var evliyim 2 cocuk babasıyım çalıştığım iş yerleri 1 ) ALMER ALIŞ VERİŞ MERKEZİ ( KAYSERİ / MERKEZ ) 2 ) HES KABLO ( KAYSERİ / HACILAR ) BOYDAK GRUBU 3 ) ERCİYES ÇELİK HALAT (KAYSERİ / MİMARSİNAN ) BOYDAK GRUBU işe ihtiyacım bilgilerinize arz ederim.

BİR YORUM YAZ