Taymed/ Pharmexx Sağlık Ürünleri İş Başvurusu

Taymed/ Pharmexx Sağlık Ürünleri İş Başvurusu

Taymed/ Pharmexx Sağlık Ürünleri İş BaşvurusuTaymed Sağlık Ürünleri ilaç dağıtım sektöründe 1995 yılından beri faaliyet gösteren firmalarımızdan biridir. Türkiye’nin önde gelen ilaç firmalarına özel temsilcilik anlaşmaları ve sözleşmeli satış organizasyonu alanlarında hizmet veren Taymed Sağlık Ürünleri çatısı altında 570 çalışan bulunmaktadır. Pharmexx, Sağlık ürünleri alanında faaliyet gösteren firmalar için Pazara erişim, Distribütörlük, Satış, Tanıtım, Marka yönetimi ve Lansman hazırlıkları süreçlerinin yönetimi gibi faaliyetlerinin yanı sıra hastaların tedaviye uyumu gibi konularda da ihtiyaca uygun yaratıcı çözümler üreten uluslararası bir firmadır. Pharmexx/Taymed Türkiye’de İlaç, Biyoteknoloji, Medikal teknoloji, Fonksiyonel beslenme ürünleri, Evde bakım, Kronik yara bakımı alanlarında dış kaynak çözüm ortağı olarak hizmet veriyor. Pharmexx Avrupa’nın en hızlı büyüyen ilaç firmasıdır. Dünyada kontratlı satış organizasyonları alanında en büyüklerden biri olan Pharmexx, 2006 yılında Türkiye’de Taymed’i satın alarak ülkemizde faaliyetlerine başladı. İlaç ve sağlık alanında ki firmalara tam teşekküllü pazara erişim hizmeti veren firma, ilaç satış tanıtımı, pazarlama distribütörlük hizmetleri ile de tanınmaktadır. Pharmexx firmasında görevlendirilmek üzere satış sorumlusu, satış temsilcisi, tanırım uzmanı, satış tanıtım sorumlusu personeller alınacaktır.

Dünya standartlarında hizmet veren firmanın Türkiye’nin çeşitli illerindeki açık pozisyonlarına buradan inceleyebilirsiniz. Pharmexx/Taymed iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ