Tekin Acar Kozmetik İş Başvurusu

Tekin Acar Kozmetik İş Başvurusu

Tekin Acar Kozmetik İş BaşvurusuTekin Acar 1979 yılında Ankara’da küçük bir mağazada parfüm ticareti yaparak başladığı serüvenine bugün Türkiye’nin 24 ilinde 460 çalışanı ve 74 mağazasıyla hizmet veren lider markadır. Tekin Acar Cosmetics, 1979 yılından günümüze Türkiye’yi takip edilen ve yenilikçi markalarla buluşturarak müşterilerine pek çok ürünü Avrupa fiyatları ile eşdeğerde sunan bir markadır. Tekin Acar Cosmetics zincir mağazalarında, konusunda uzman, güler yüzlü ve güzellik malzemeleri ve parfümler konusunda destek veren danışmanlar yardımıyla yeni, trendy ürünleri deneyebilirsiniz.

Tekin Acar Cosmetics yeniliğin, mükemmelliğe ulaşmanın arayışı ile gelişen bir markadır. Müşterilerine özel bakım ve makyaj uygulamaları, trendleri takip eden uzman danışmanları ile farkını ortaya koyarak müşterilerinin hizmetindendir.

Türk kozmetik sektörünün lideri Tekin Acar Cosmetics mağaza sayısını her geçengün daha da artırarak müşterilerine hızlı ulaşma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor.

Kozmetik perakendeciliği sektöründe 30 yılı aşan tecrübesi olan Tekin Acar açılan yeni mağazaları ve Anadolu’daki büyüme hamlesi nedeniyle yeni çalışma arkadaşları arıyor.

Tekin Acar Cosmetics’te kariyer planınızı oluşturmak ve kendinizi geliştirme fırsatını yakalamak ister misiniz?

Güler yüzlü, güvenilir, etik değerlere bağlı, değişime açık, sonuç odaklı çalışanlar mesleki ve kişisel eğitimlerle sürekli desteklenirler.

Siz de mükemmellik peşinde dinamik ve yenilikçi bir takımda yer almak istiyorsanız açık pozisyonları buradan takip edebilirsiniz. 

Tekin Acar Kozmetik İş Başvuru Formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sevda dedi ki:

    tekin acarda sızde uygun gorursenız calısmak ısterım egıtımını alıp yas 37

BİR YORUM YAZ