Tekstilbank İş Başvurusu

Tekstilbank İş Başvurusu

Tekstilbank İş Başvurusu1986 yılında kurulan Tekstil Bankası A.Ş.’nin %75,5’lik pay ile en büyük ortağı GSD Holding’tir.

Bankanın diğer hisseleri halka açık olarak İMKB’de işlem görmektedir. Tekstilbank, kurumsal bankacılık, ticari bankacılık, KOBİ bankacılığı ve bireysel bankacılık alanlarında faaliyet gösteren çok yönlü finansal hizmetlerle müşterilerine alternatifler sunmaktadır.

Ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla, sektöründe saygın bir yer edinmiş olan Tekstilbank, faaliyetlerini İstanbul’daki genel müdürlüğü ve yurt çapındaki 44 şubesi aracılığı ile sürdürmektedir. Bankanın şube dışı kanalları olan İnternet Bankacılığı, 444 00 50 numaralı çağrı merkezi ve ATM’leri ve hizmetleri de müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet vermek için kullanılmaktadır.

Tekstilbank personel alımlarını İnsan Kaynakları departmanı ile yönetmektedir.

Bankanın hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insangücü alımını gerçekleştirmek, çalışanların verimliliğini ve performans değerlendirme ve kariyer planlama, eğitimlerini insan kaynakları birimi yönetmektedir.

Tekstilbank, çalışanlarının yeteneklerine uygun bir iş ortamı yaratarak, etkin ve insan odaklı İnsan Kaynakları uygulamaları ile enerji ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak amacıyla işe alım sürecini yönetiyor. Tekstilbank çalışanlarının motivasyonu yüksek, kurumuna bağlı olma prensibini benimsemelerine dikkat edidliyor.

Tekstilbank, kendi elemanlarına da eğitim desteği vererek kariyer alternatifleri sunarak yönetici kademelerine taşımayı hedefliyor. Bu nedenle hızlı gelişim sürecine ayak uydurabilecek, Bankanın hedeflerini kendi hedefleri olarak benimseyen çalışanları bünyesine katmak için gerek mevcut bankaları, gerekse de yeni açılacak şubeleri için yeni personeller arıyor. Tekstilbank ailesine katılmak istiyorsanız, iş ilanlarını ve açık pozisyonlarını inceleyerek, size uygun olan ilanlara başvurunuzu yapabilirsiniz. Tekstilbank açık pozisyonlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Tekstilbank’a iş başvurusu yapmak için lütfen tıklayın.


Bir önceki yazımız olan Fillo Kargo İş Başvurusu- 2015 başlıklı makalemizde aras kargo iş başvuru, Fillo Kargo açık pozisyonlar ve fillo kargo eleman ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. SİBEL dedi ki:

    1993 DOĞUMLUYUM ANADOLU ÜNİVERSİTESİ 1.SINIF ÖĞRENCİSİTİM ANKARADA İKAMET EDİYORUM ŞİRKETİNİZ BÜNYESİNDE BULUNMAK İSTERİM

BİR YORUM YAZ