Tempo Çağrı Merkezi İş Başvurusu

Tempo Çağrı Merkezi İş Başvurusu

Tempo Çağrı Merkezi İş BaşvuruTürkiye’nin parlayan sektörü çağrı merkezinde 10 yılı aşkın süredir hizmet veren Tempo iletişim, firmalar ve müşterileri arasındaki iletişimi sağlamak için Çağrı Merkezi hizmetleri sunuyor. Çağrı merkezi ve tele satış sektöründe farklılık yaratan yenilikçi yaklaşımlar yaratıyor. Ülke ekonomisinin belkemiği olan büyük firmalara çağrı merkezi destekli bütünleşik çözümler sunuyoruz. Müşteri ve kurum arasındaki ilişkileri geliştirmeye yönelik hizmetler sunan lider telekomünikasyon firması Tempo Çağrı Merkezi yeni Hizmet kalitesi ve sağladığı istihdamla Türkiye’nin en büyük çağrı merkezlerinden biri olan Tempo Anadolu’daki yeni lokasyonu için Şanlıurfa’yı seçti. Afyon, İstanbul ve Kütahya’daki çağrı merkezlerinden sonra şimdi de Urfalı gençler için istihdam yaratmak amacıyla Şanlıurfa’da hizmete başladı.

Yüzlerce gence kariyer sunacak Şanlıurfa Tempo Çağrı Merkezi hem Şanlıurfa, hem de diğer lokasyonları için dinamik, diksiyonu düzgün çalışma arkadaşları arıyor. Çalışanlarını hem eğitim süreci sırasında, hem de çalışma süreci başladıktan sonra sürekli destekleyen kurumda çalışmak ister misiniz?

Tempo Çağrı Merkezleri Müşteri Temsilcisi, Çağrı Merkezi Takım Lideri, Yönetici Asistanı ve İş Sağlığı Güvencesi Personelleri arıyor. Tempo Çağrı Merkezinde görev almak üzere İstanbul, Afyon, Kütahya ve Şanlıurfa’daki açık pozisyonları buradan inceleyebilirsiniz. Tempo Çağrı Merkezi iş başvuru formuna buradan başvurabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. yıldız kılıc dedi ki:

  cagri merkezinizde calişmak ıstıyorum

 2. afife dedi ki:

  Çağrı merkezinde çalışmak istiyorum

  1. batman dedi ki:

   iyi gunler biz batman çagrı merkezinde elgelli temizlik personeli olarak çalışıyoruz bizi haftalık fazla çalıştırıyorlar sizden ricam bvizim saglık sorunumuz var bizi ile mütahit işçisiyle bir tutuyorlar biz onlar gibi çalışamayız bize vardıya yapıp işten çıkarmamızı vceya bizim çıkmamız için baskı yapılıyor her gün yetkili kişi kendi akrabalarını almaya çalışıyor biz akif beyden memnun degiliz bi personelin söyledigi her şeyı yapıyor gidin akıf beyı arastırın akrabalarıyla doldu suan bizden 5 kişi daha bayramdan sonra çıkartmayı düşünüyor yerimize akrabalarını alıcak temizlige aldı güvenlige aldı şimdide engelli almayı dişünüyor bizleri çıkartıp alıcak bizi çıkartırsa onu çalışma bakanlıgına şekayet edicez

BİR YORUM YAZ