Toprak Holding İş Başvurusu

Toprak Holding İş Başvurusu

Toprak Holding İş Başvurutoprak-holding-Toprak Holding Türkiye’nin köklü kuruluşları arasındadır. İş hayatında inşaat sektöründe başlayan Toprak Grubu, daha sonra Seramik, Vitrifiye, Kâğıt, Demirdöküm, Sağlık Ürünleri, Enerji, Polyester İplik ve Yağ üretimi alanlarında ve ticaret sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.  

Grubun merkezi 1999 yılında Toprak Center İstanbul Beşiktaş’ ta hizmete girmiştir.

Toprak Holding’in çok sayıda fabrikası ülkemizin çeşitli yerlerinden hizmetlerini sürdürüyor. Antalya’da Toprak Turizm bünyesinde Antalya Kaleiçi Restaurant-Kafeterya Tesisleri işletmeye açılmıştır.

Sakarya’da Toprak Polyester İplik fabrikası, Eskişehir’ de Toprak Porselen Karo fabrikası, Diyarbakır-Lice’ de Toprak Yem fabrikası ve Toprak Yağ fabrikası üretim yaparak çok sayıda personel isdihdam ediyor.

Gruba ait Beş Yıldızlı Sarıkamış Toprak Hotel Kars Sarkamış’ta 2005’ten beri faaliyetlerini sürdürüyor.

Toprak Holding bünyesindeki fabrikalara ve merkezlere şirket ihtiyaçları doğrultusunda nitelikli ve başarılı elemanlar alınacaktır. Toprak Holding bünyesinde görev almak isteyenlere iyi bir kariyer planlaması sunarak, uzun vadede kurum bünyesinde tutmak İnsan Kaynaklarının görev ve sorumlulukları arasındadır. Toprak Holding bünyesinde çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personeller alınacaktır. Elektrik- Elektronik Mühendisi, Ruhsatlandırma Müdürü, Ruhsatlandırma Uzmanı, Satış Müdürü, Bakım Elemanı, Üretim Bakım Şefi, Denetçi, Ar- Ge Müdürü pozisyonlarına personeller alınacaktır. Toprak Holding açık pozisyonlarını incelemek ve başvuru yapmak için tıklayınız.

Ayrıca Toprak Holding’e ait fabrikalarda işçi olarak çalışmak isteyenler bizzat ve online başvuru yapabilirler. Burada yer alan bağlantıyı tıkladığınız zaman holdingin insan kaynakları sayfasında bulunan online iş başvuru formu sayfası açılacak. Bu formu doldurarak firmaya iş başvurusu yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. sinan sağdıc dedi ki:

    bılgısayar

BİR YORUM YAZ