Türk Telekom Güncel İş İlanları

Türk Telekom Güncel İş İlanları

türk telekom iş başvurusu1840’tan beri hizmet veren Türk Telekom sabit hatlar, GSM hatları, internet, geniş bant internet, TV hizmetleri gibi telekomünikasyon alanında faaliyet gösteriyor. Türkiye’nin dev markalarından biri haline gelen Türk Telekom müşterilerine çağın hızına uygun haberleşme imkanları sunuyor. Türk Telekom’un sahip olduğu güçlü altyapı, gelişen teknolojik olanakları kesintisiz ve hızlı hizmet sunmasını sağlıyor. Türk Telekom 26 bini aşkın personeli, bulunan kuruluş Türkiye’nin her köşesindeki ofis ve bayii ağı, binlerce çözüm ortağı ve hizmet sağlayıcısıyla sadece ülkemizde değil Dünyada sayılı sabit telefon operatörleri arasındadır.

Türk Telekom bütün bu hizmetleri kesintisiz verebilmek için personel sayısını sürekli arttırıyor. İhtiyaçlar dahilinde güncel iş ilanları yayınlayarak eleman alımlarını sürdürüyor.

Türk Telekom eleman alımları Kariyer Net aracılığı ile yapıyor.

Türk Telekom açık pozisyonları arasında farklı lokasyonlar için Çağrı Merkezi Yetkilileri ilanları öne çıkıyor. Çağrı merkezi yetkililerinde aranan şartlar şöyle belirtiliyor.

Diksiyonu düzgün,

18-25 yaşları arasında,

En az Lise mezunu olmak,

Telefonda etkili iletişim kurabilen,

7/24 vardiyalı çalışma sistemine uygun,

İkna ve analiz yeteneğine sahip,

Teknolojik Çözümler Uzmanı, Uzman Yardımcısı, Teknik Destek Uzmanı, Vardiya Planlama Uzmanı, Uzman Yardımcısı, Kanal Kampanya Müdürü, Bireysel Satış Yöneticisi ve daha pek çok pozisyonlar için elemanlar alınacaktır.

Türk Telekom açık pozisyonlarını görerek iş başvurusu yapmak için tıklayınız.

Sitemizde her zaman güncel iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Facebook sayfamızdan da iş ilanlarımızı takip ederek başvuru yapabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. dilek doruklu dedi ki:

    meraba ben dilek.afyonda oturuyorum.lise mezunuyum .şu an çalışmıyorum fakat sizinle çalışmak istiyorum.bana geri dönüş yaparsanız sewinirim

BİR YORUM YAZ