Ülker İş Başvurusu

Ülker İş Başvurusu

Sabri ve Asım Ülker kardeşler tarafından 1944’te tek çeşit bisküvi üretimi ve tek bir atölye ile yola çıkan Ülker bugün ülkemizin en büyük şirketlerinden biri haline geldi. Ülker her geçen yıl ürün gruplarını ve üretim kapasitesini arttırarak 80’li yıllarda şirketleri tek çatı altında toplayarak bisküvi atölyesinde başlayan hikayesi Yıldız Holding’in kurulmasıyla kurumsal bir yapıya kavuştu. Günümüzde ise gıda sektöründe Türkiye’nin her noktasına ulaşan yüzlerce çeşit ürünleri ile binlerce kişiye isdihdam olanağı sunan dev şirketlerinden biri haline geldi. Ülkemizin dev markası Ülker günümüzde yaklaşık olarak 29 bin 500 kişiye istihdam sağlayarak, iş arayanlar ve gıda alanında kariyer yapmak isteyenlerin bünyesinde olmak için yarıştığı kurumların başında geliyor. 

Gerek yurtiçi, gerekse yurt dışındaki Ülker yatırımlarında görev almak isteyenler yaklaşık 200 kişinin çalıştığı “İnsan Kaynakları Departmanı” tarafından değerlendiriliyor. Yıldız Holding İnsan Kaynakları Departmanı işçi alımı, personel alımı, iş başvurularını değerlendiriyor.

Ülker iş başvurusu işçi ve personel alımı nasıl yapılıyor?

Ülker 2013 yılı için birçok alanda iş personel alımı yapacağını duyurdu. Yıldız Holding’de kariyer fırsatları, markanın faaliyet alanındaki her ürün grubundaki ihtiyaçlara göre olmaktadır. Ülker bünyesindeki her iş ailesi için farklı kariyer basamakları ve farklı işe alım stratejileri uygulanıyor.

İş başvurusu yapan adayların tercihleri ve performansları kariyerlerini belirler.. Her departmanda değişik yetkinlikler ve uzmanlıklar aranmakla beraber ve işe alım sürecinde insan kaynakları yöntemleri de değişmektedir.

Yıldız Holding olarak çalışanlarının sadece seçme ve yerleştirme sürecinde değil, iç işe alım sistemiyle de destekliyor. Ülker ailesinde görev almak isteyen adayların öncelikle, ilgilendikleri iş gruplarını seçerek, şirket içinde yayımlanan tüm ilanlara başvuru yapabilirler. Ülker İnsan Kaynakları Departmanı dört aylık sürelerde değerlendirmek üzere ihtiyaç ve yatırımlar dahilinde her yıl yeni işçi-personel alım planı hazırlıyor.

Ülker’de çalışanların başarı ve potansiyellerini ödüllendirmek ve gelişim alanlarını belirlemek için Hedef ve Yetkinlik Bazlı Performans ve Kariyer Yönetim Sistemi kullanılmaktadır. % 50 hedef, % 50 yetkinliklerin değerlendirildiği bu sistem; çalışanların kariyerlerine yön vermelerini sağlayan, kariyerlerini geliştirmeleri için onlara eğitim ve gelişim fırsatları sunan, hem bireysel hem de organizasyonel gelişime katkı sağlayan bir sistem oluşturma fikrinden yola çıkılarak kurgulanmış olup, her çalışanın Ülker Grubu’nun vizyonuna sağladığı katkıyı ve sahip olduğu yetkinlikleri geliştirmeyi hedefler.

Toplam 29 bin 500 kişiye istihdamsağlayan Ülker, iş gücüne yeni katılan eğitimlerini tamamlamış gençlerinde en çok çalışmak istediği grupların başında geliyor. Bazıları tekrarlanmış olsa da ayda 25 bin kişinin iş başvurusunda bulunduğu Ülker’in veri tabanında tam 540 bin CV var.

Ülker açık pozisyonları arasında İnsan Kaynakları Uzman Yardımcısı, Kazan Operatörü, Personel Memuru, Vardiya Mühendisi, Genel Müdür Asistanı, Muhasebe Memuru, Kalite Yönetimi Temsilcisi, Üretim Mühendisi, Yurt İçi Satış Temsilcisi, Üretim ve Depo Sorumlusu, Elektrik Elektronik Teknisyeni, Kalite Güvence Mühendisi, Yardımcı İşletmeler Mühendisi, Vardiya Mühendisi, Üretim Planlama Memuru, Satınalma Memuru, Laborant, İhracaat/İthalat Sorumlusu, Kalite Yönetim Sistemleri Mühendisi, Mekanik Bakım Mühendisi, Ar-Ge Mühendisi, Financial Affairs Specialist vb. bulunuyor. Ülker fabrikalarında görevlendirilmek üzere personel alımları içinde birçok pozisyonda iş imkanları ve iş fırsatlarını değerlendirebilir iş başvuru formu doldurarak, Ülker iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ülker’e iş başvurusunda bulunmak isteyenler, Ülker’in iş başvurusu sitesi olan www.yildizkariyer.com adresinden açık pozisyonları görmek mümkündür.

Ülker Açık pozisyonlarını görüntülemek için buradan ulaşabilirsiniz.

İş fırsatlarını inceleyerek, sitede bulunan Ülker iş başvuru formunda özgeçmişinizi oluşturup, iş başvurularım kısmından, Ülker’e iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ülker iş başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.  

 


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 168 YORUM
 1. veysel aslan dedi ki:

  ülkerde çalışmak isterim deneyimli kamyon tır ve otobüs şöförüyüm tüm belgelerim mevcut

 2. aliosman güner dedi ki:

  ülker aracında veya pazarlama bölümünde çalışa bilirim 20 yıllık iş tercübem vardır daha önce tekel bayii iş yerim vardı ülkerin tüm ürünlerini satışını yaptım……………….

 3. alpaslan aslan dedi ki:

  b sınıf ehlıyetım aynı zamanda askerı unımog belgelı ehlıyetım var. meslek mezunu yuksek okul inşaat teknıkerı öğrencisiyim..

 4. sedat ulas dedi ki:

  ziraat müh. zooteknist. unlu ve mamüllerinde sorumlu yönetici ve çalışmak.

 5. mustafa çark dedi ki:

  iyi günler ben konyadan mustafa yüzde 40 özürlüyüm cam dekor ustasıyım konyadaki acılacak kam fabrikasında çalışmak istiyorum

 6. ismail ege dedi ki:

  ülkerde calışmak isterim b sınıfı ehliyet var bilgilendirirseniz sevinirim

 7. barış ayvaz dedi ki:

  b/ ve (e)sınıfı ehliyetim var sizinle calşmayı cok isterim iyi günler kolay gelsin

 8. ibrahim dedi ki:

  ülkerde çalışmak isterim

 9. altan dedi ki:

  altan göçmen 45 yaşınayım.evli 1.çocuk babasıyım.e.sınıfı eh.
  liyetim var.bahçıvan olarak çalıştım.ist.g.o.p.a oturmaktayım.
  şirketinizde bahçıvan olarak çalışmak istıyorum.

 10. Misafir dedi ki:

  merhaba ben yeter ünlü 33 yaşındayım evli ve 2 çocuk annesiyim şuan işsizim bende ülker bünyesinde çalışmak isterim sultançiftliğin ,de ikamet etmekteyim

 11. bora dedi ki:

  personel şefliği yapmaktayım.daimi olabilecek ve kariyer hedefi olan bir çalışma ortamı olarak kurumsallaşmış firmanızda görev almak isterim.saygılar.

 12. naime erkaya dedi ki:

  1982 aydın dogumluyum ortaklarda ikamet etmekteyım anadolu ögretmen lisesinde çalıştım şu an işsizim ilgilenırsenız sevınırım acil işe ihtiyacım var

 13. Ebru dedi ki:

  merhaba ben Anadolu üniversitesi işletme bölümü mezunuyum.daha önce iş hayatım olmadı.ülker bünyesinde çalışmak istiyorum.

 14. can3413@hotmail.com dedi ki:

  merhaba ben mustafa susucan 48 yaşındayım evli ve çocuğum yo şuan işsizim bende ülker bünyesinde çalışmak isterim yeni bosnada ,de ikamet etmekteyim
  .

 15. ismail özer dedi ki:

  ülker ile birlikte çalışmak isterim yaş 21 askerlik yapıldı bana ulaşırsanız sevinirim

 16. HAKAN ALTUN dedi ki:

  Merhaba ben ve eşim gıda teknikeriyiz Ülker bünyesinde çalışmak istiyoruz kısa zamanda haberlerinizi bekliyoruz şimdiden teşekkürler .

 17. orhan acar dedi ki:

  18 yaşındayım esenlerde oturuorum sizinle çalışmayı çok istiorum

 18. suzan kuvvet dedi ki:

  slm evliyim 33 yaşındayım 1 çocuk annesiyim acil olarak iş aramaktayım sizde uygun görürseniz ülker bünyesinde çalışmak istiyorum b sınıfı ehliyetim var kendime güveniyorum.

 19. Murat Guder dedi ki:

  Elektrik yuksek okul mezunuyum ulkerde calismak istiyorum. Deneyimli vasif li elemanım.

 20. emine dabis dedi ki:

  düziçin meslek yüksekokulu işletme bölümü mezunuyum ülkerde çalışmak istiyorum tarsusta ikamet ediyorum

 21. YUNUS BAŞKAYA dedi ki:

  MERHABA B SINIFI EHLİYETİM VAR LİSE MEZUNUYUM ÜLKERDE CALISMAK İSTİYORUM HER TÜRLÜ HER İŞİ YAPABİLİRİM. 0543 639 40 87

 22. erol çalışcı dedi ki:

  merhaba ben 20 yıllık forklift oparötörlüğü yaptım ayrıca e sınıfı ehliyet sahibiyim ülker bünyenizde çalışmak istiyorum .iyi çalışmalar

 23. yasin günyaktı dedi ki:

  4 yıllık üniversite mezunuyum işletme mezunuyum ülkerde çalımak istiyorum

 24. HÜLYA dedi ki:

  ülkerde çalışmak çok isterim üretimde paketlemede ne iş olursa olsun yaparım ülkere girmeyi o kadar çok istiyorumki bana iş imkanı verirseniz fabrikanızda çok sevinirim saygılarımla

 25. Engin AKGÜN dedi ki:

  Anadolu Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu
  Turizm Otel İşletmeciliği Mezunuyum
  İzmirde Yaşıyorum
  2017 yılına kadar Tecilliyim ve daha sonrasındada Okumayı planlıyorum
  BU süreç için firmanızda bulunmaktan mutluluk duyarım.

 26. ekrem dedi ki:

  iyi günler ben izmir eşrefpaşadan ekrem dağ acilen işe ihtiyacım var mesleğin hamal depo elemanı olarak büyük şirketlerde çalıştım sizin le çalışmayı çok isterim doğum tarihim 31.10.1996.ilgileniseniz çok sevinirim… tel.05533200168. ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim….

 27. Cenk Erki dedi ki:

  İst Tuzlada ikamet ediyorum 2004 ehliyet alim tarihim
  Prof. Şöförum bolgeye hakimim sizle calismak istiyorum ilgilenirseniz sevinirim saygilar

 28. KENAN BİRİNCİ dedi ki:

  Kenan Birinci giresun üniversitesi önlisans muhasebe bölümünü bitirdikten sonra Anadolu üniversitesi lisans işletme fakültesi işletme bölümünü bitirdim.Askerliğimi yaptım, yaşım 28 ÜLKER ailesi ile birlikte olmak ve çalışmaktan onur duyarım.ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler.

 29. KENAN BİRİNCİ dedi ki:

  Gireun üniversitesi önlisans muhasebe bölümünü bitirdikten sonra Anadolu üniversitesi lisans işletme faültesi işletme bölümünü bitirdim.Askerliğimi yaptım,yaşım 28 Ülker bünyesinde çalışmak istiyorum.ilgi ve lakanız için şimdiden teşekkürler.

 30. feyzi orhon dedi ki:

  Bilkent Üniversitesi Siyaset bilimi bölümünü bitirdim.İngilizce ve Rusça biliyorum.Bünyenizde çalışmak istiyorum.İkametgahım Ankara ama uygun görülen yerlere gidebilirim.Aktif olarak araba kullanıyorum .Yüksek lisans yapıyorum.Teşekkür ederim.

 31. ZELİHA dedi ki:

  MERHABA okulum daha yeni bitti bn gıda teknikeriyim ülker fabrikasında çalışmak ve kendimi daha ileriye dönük geliştirmek istiyorum saygılarr…

 32. Abdullah dedi ki:

  Merhabalar Esınıfı ehliyetim var mobilyacı olarak çalıştım gaziosmanpaşada oturmaktayım,şirketinizde sizlerle çalışmak isterim.

 33. bulut dedi ki:

  Merhabalar ben 33 yaşındayım bağcılar da ikamet ediyorum ilk okul muzunuyum ulker bünyesinde çalışmak istiyorum 09.25.2013

 34. saliha bilici dedi ki:

  26 yaşındayım iş arıyorum tekstil ve karahancı gıdada çalıştım ülkerde çalışmak isterim

 35. funda bahadır dedi ki:

  ulker bunyesı altında calısmak ıstıyum

 36. oktay göker dedi ki:

  fabrikanızda calışmak üzere iş istiyorum her işi yaparım ürün tanıtım ve pazarlamada olur

 37. oktay göker dedi ki:

  ülkerde çalışmak istiyorum saygılar

 38. seyma arslan dedi ki:

  Acikogretim lisede devam etmekteyim 22 yasindayim Çayirovada ikametgah etmekteyim deneyim sahibiyim biran önce aramaniz ümidiyle iyi günler

 39. osman akbal dedi ki:

  slm ben osman akbal ankara ülker fabrikasına görüşmeye çağrıldım bana 1 hafta içinde haber verecez denildi ve daha haber gelmedi sizden ricam haber vermenizdir çünkü şu anda işsizim tek umudum ülker fabrikası

 40. nazmiye elmacı dedi ki:

  ben nazmiye elmacı ülkerde calışmak istiyorum telefonum

 41. nazmiye elmacı dedi ki:

  ben nazmiye elmacı ülkerre eleman alınırsa calışmk istiyoeum ülkerde telefonum

 42. yıdız yurt dedi ki:

  merhaba ben 23 yaşındayım ülkerde çalışmak istiyorum

 43. ramazan demir dedi ki:

  selamaleyküm ankarada ikamet ediyorum E- D sınıfı ehliyet ve SRC 1VE3 BELGELERİM VAR SİZİNLE İNŞALLAH ÇALIŞMAK İSTERİM HAYIRLI İŞLER

 44. nazmiye elmacı dedi ki:

  İŞ YERİNİZDE CALIŞMAK İSTİYORUM ŞEKERPINARDA OTURUYORUM

 45. zeki selcuk dedi ki:

  34 yasindayim lise mezunuyum.1.80boyundayim guvenlik sertifikam var.ararsaniz sizin bunyenizde calismak isterim.telefon numaram saygilarimla.

 46. berkan dedi ki:

  merhabe ben 24 yasındayım ist/ maltepede oturyorum dogum tarım 10.01.1990

 47. adem altuntaş dedi ki:

  mercedes benz fabrikasında 7 sene temizlik elemanı olarak çalıştım sizinlen çalışmak isterim …

 48. ebru öztürk dedi ki:

  4 yıllık bir tecrübem var sekreterlik konusunda. ön muhasebe bilgimde var. ÜLKER bünyesinde çalışmak istiyorum. Beni de aranıza alırsanız sevinirim.. şimdiden tşk ederim..

 49. Meliha Akgül dedi ki:

  Merhaba ben gıda teknikerliğini ve işletme fakultesini bitirdim ve ülker gibi kaliteli biryerde çalışıp kendimi dahada geliştirmek isterim.Saygılar

 50. zeynep çiftçi dedi ki:

  işe girmek istiyorum

 51. ekrem dedi ki:

  e sınıfı ehliyet src2 src4 psikoteknik belgem var sevkiyat ve servis şoförlüğünde tecrübeliyim.acil iş arıyorum

 52. emrah özkaynak dedi ki:

  lise mezunuyum karabukte isg uzmanıgı okuyom 18 yasımdayım acıl iş arıyom

 53. emrah özkaynak dedi ki:

  lıse mezunuyum karabukte isg uzmanlıgı okuyıom b sınıfı ehlıyetım var acıl iş arıyom

 54. yunus dedi ki:

  SLM 1989 DOGULUYUM LİSE MEZUNUYUM B SİNİFİ EHLİYETİM MEVCUT SİLAHLİ OZEL GUVENLİK SERTİFİKAM VAR.İLGLİNENİLİRSE SEVİNİRİM.

 55. yunus dedi ki:

  Slm lise mezunuyum b sinifi ehliyetim var silahli guvenlik belgem mevcut sizinle calismak istiyorum

 56. cuma öztürk dedi ki:

  slm ben 18 yaşındayım açık oretim okuyorum ama senede 1-2 defa sınavım var ama işim yok zaten okulu bitirmeme az kaldı iş istiyorum kabul ederseneiz sevinirim TLF:05533667774

 57. cuma öztürk dedi ki:

  slm 18 yaşındayim açıköretim okutorum liseyi çalışmak istiyorum alırsanız sevinirim

 58. ertan üci dedi ki:

  Daimi çalışacağım bir iş istiyorum! ÜLKER kurumsal bir firma olduğu için, ben ÜLKER’in bünyesinde çalışmak istiyorum. İST Esenyurt’ta yaşıyorum hadımköy dankek ‘te görev almak istiyorum.mesajımın dikkate alınmasını rica ederim, saygılarmla… ERTAN ÜCİ

 59. güven dedi ki:

  ben güven 34 yaşındayım şuan işsizim işe ihtiyacım var lise mezunuyum ehliyetim var ist kartal cevizlide oyuruyorum

 60. köksal güneş dedi ki:

  slm ben köksal `G` sınıfı ehliyetim var operatöre ihtiyac varsa yada paketlemeci lazımsa çalışmak isterim saygılarımla teşekkürler

 61. volkan dikmen dedi ki:

  end meslek lısesı mezunuyum evlıyım enson calıştıyım yerde 11sene bır fıl calıştım ank fabrıkanızda sureklı
  calışmakmak isterım

 62. HATİCE DAĞLI dedi ki:

  İŞYERİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM GEBZE MUTLUKENTTE OTURUYORUM.

 63. nazlı çelik dedi ki:

  ben böbrek nakli oldum yüzde kırk engelli raporum var işkura kayıtlıyım fabrikanızda egelli işçi olarak çalışmak istiyorum ilgilenirseniz memnun olurum teşekür ederim

 64. Sibel güler dedi ki:

  Ankara sincan fatihte ikamet ediyorum .kurumunuzda çalışmak istiyorum..

 65. Coşkun dedi ki:

  iyi günler tecrübeli servis şöförùyüm işe çok ihtiyacım var ararsanız sevinirim

 66. talip yazg dedi ki:

  sürekli çalışacağım bir iş istiyorum! ÜLKER kurumsal bir firma olduğu için, ben ÜLKER’in bünyesinde çalışmak istiyorum. TEKİRDAĞ Çorlu”da ikamet ediyorum çorludaki fabrikanızda görev almak istiyorum.mesajımın dikkate alınmasını rica ederim, saygılarmla…

 67. a dedi ki:

  ahmet inan ülker bunyesın çalışmak istiyorum saygılar ahmetinan_41@hotmail.com

 68. hasan dedi ki:

  bazı serefsız gavatoglu gavatlar gercekten iş ihtiyacı olan bayan arkadaslarımızın telefon nolarını arıyorlar rahatsız edıyorlar ulker gıbı buyuk bır fırma boyle serefsızlere iş alımında red vererek işe almasınlar tuncat adında bır şerefsiz
  numarası..bu tur gırısımlerde bulunmustur
  ulker bunyesındekı yetkılı amırlerın bu şerefsızı iş degil kapıya bıle sokmasınlar

 69. ayşe uluışık dedi ki:

  afyon da oturuyorum. şuan bir ilçesinde markette reyon görevlisiyim. sizin bünyenizde çalşmak istiyorum

 70. Ünsal ışık dedi ki:

  ANKARA Hasköy de ikamet ediyorum kurumunuzda çalışmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 71. Ünsal ışık dedi ki:

  ANKARA Hasköyde ikamet ediyorum kurumunuzda çaışmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 72. yasin yılmaz dedi ki:

  lise mezunuyum İŞYERİNİZDE ÇALIŞMAK İSTİYORUM erzurumda da oturuyorum askerligimi yaptım 23 yasındayım ülker bunyesın çalışmak istiyorum saygılar

 73. MERAL YILDIZ dedi ki:

  sürekli çalışacağım bir iş istiyorum! ÜLKER kurumsal bir firma olduğu için, ben ÜLKER’in bünyesinde çalışmak istiyorum. İSTANBUL AVRUPA YAKASINDA ikamet ediyorum ,fabrikanızda görev almak istiyorum.lise mezunuyun,kpss puanım 70 aşçılık ve bilgisayar sertifikam var KURUMA CV’mi bıraktım.mesajımın dikkate alınmasını rica ederim, saygılarmla…

 74. Ünsal ışık dedi ki:

  işe ihtiyacım var

 75. nazim dedi ki:

  2 yıldır işsizim src belgeli E sınıfı ehliyetli 42 yaşında 15 yıllık iş tecrübesi olup avrupa yakasında oturmaktayım sizinle çalışmak istiyorum

 76. muarrem temür dedi ki:

  ülker fabrikasında çalışmak istiyorum 1970 ümraniye doğumluyum daha evvel depocu olarak çalıştım saygılarımla

 77. ali aksoy dedi ki:

  merhaba ben ali aksoy işsizim benimle ilgilenmenizi rica ederim cok ihtiyacım var çalışmaya

 78. selma çanakcı dedi ki:

  iyi günler ben sultangazi’de oturuyorum. sürekli çalişabileceğim bir iş arıyorum. her türlü işte çalişabilirim. meşajımın dikkate alınmasını rica ederim.saygılarımla SELMA ÇANAKCI

 79. ahmet bütüner dedi ki:

  meraba ben ahmet bütüner çorluda ikamet ediyorum ülker faprikanızda görev almak istiyorum

 80. zülküf akçay dedi ki:

  slm ben zülküf Diyarbakırlıyım ve memleketimde yasıyorum ankara olursa fabrikanızada çalışmak üzere gelebilirim lise mezunu 25 yasında askerlik yapmış bekar biriyim sizil kaydım temiz eger uygun görürsenız çalışabilirim tşkler

 81. murat kasar dedi ki:

  İstanbul avcılarda oturuyorum b sınıfı ehlıyetım var.şöför olarak calısmak istiyorum.teşekkurler.

 82. enver şen dedi ki:

  foklift opt 10 yıl bu işi yapmaktayım sizle calismak istiyorum

 83. yalçın beşenk dedi ki:

  slm ben yalçın beşenk 01.02.1989 istanbul doğumluyum istanbul arnavutköy ilçesinde ikamet etmekteyim

 84. yalçın beşenk dedi ki:

  slm ben yalçın beşenk 01.02.1989 istanbul doğumluyum istanbul arnavutköy ilçesinde ikamet etmekteyim istanbul üniversitesi sosyoloji bölünü okumakatayım açıköğretim olarak sizlerle çalışmak istemekteyim saygılarımla numaram

 85. ÇAGLAYAN ÇALIŞKAN dedi ki:

  Ankarada ikamet etmekteyim e sınıfı ehlıyetım var Kurumda calısmaktayım sızınle calısmak ıstıyorum yas 29

 86. yusuf_murtaz dedi ki:

  :)) 29 yaşındayıım bi halltan anladığım yok sizinle çalışmak istemiyorum :)))))))

 87. dilek akpinar dedi ki:

  Ulker fabrikasinin bunyesinde calismak istiyorum

 88. Tulay Demirel dedi ki:

  Selam Isvec Västerås ta yasiyorum burada genellikle Turkiyeden gelenler yasiyor.Baskent Stokholm buraya bir saat uzaklikta ulker urunleri burada satiliyor tabiki satilmasini istedigimiz baska urunlerinizde var.Turkiyede on yil market elemanligi yaptim bu isi iyi biliyorum Istiyorum ki burada da ulkerin elemani olarak calisayim ulkerin tanitimi ve satisi konusunda surkilasyon saglayacagima inaniyorum.Bu nedenle calismak istiyorum bu yazdiklarimi dikkate alip ilgilenirseniz ve kisa zamanda bana cevap vermeniz dilegiyle saygi ve sevgilerimle

 89. zekiye dedi ki:

  ankarada ikamet ediyorum üretimci olarak sizinle çalışmak istiyorum.şuan bir matbaanın sekreterliğini yapıyorum 31 yaşındayım titiz ve seri çalışırım dönüş yaparsanız sevinirim.diyorum ya üretimde 8 yıllık deneyimim var beni değerlendirmeye almanızı istiyorum 🙁

 90. İSMAİL ÇOMAR dedi ki:

  Merhaba A
  nkara eryamanda ikamet etmekteyim kurumunuzda çalışmak istiyorum. Hayırlı günler dilerim.

 91. Muttalip Cildir dedi ki:

  Slm denizlide yaşıyorum işe ihtiyacım var acil olursa sevinirim önerinizi arz ederim

 92. İbrahim dedi ki:

  Selam ben istanbul g.o.pasada ikamet ediyorum orta okul mezunuyum düzenli bi iş hayatı için başvuruyorum yaşım 29

 93. Deniz yilmaz dedi ki:

  Mrb 8 yıldır market sektöründe yim Ülker firmasıyla çalışmak istiyorum maltepe carrefour iç Erenköy carrefour da sabit çalıştım morslukde yaptım anadolu yakasını bilirim kartalda oturuyorum şuanda is arıyorum şansımı sizinle denemek istedim geri dönüş yaparsanız sevinirim

 94. SuatSurahi dedi ki:

  slm adım suat sultangazı cebecıde ıkamet edıyorum E sıfı ehlıyetım var biran önce iş bulmam lazım

 95. ercanaltunoluk dedi ki:

  ismim ercan 12 saat ulkerde çöalış mak istiyorum işçi alımı varsa gelip görüşebilirim ilgilenirsenizsevinirimteşekurler

 96. tülay kocaer dedi ki:

  Merhaba tülay koçer ağırlama ve gıda teknolojisi bölümü mezunuyum 35 yaşındayım şu anda aofde sosyoloji okuyorum ülkede görev almaktan gurur duyarım işe ihtiyacım var işime gereken ehemmiyeti gösteririm kırklareli babaeskide ikamet ediyorum lütfen dönerseniz sevinirim asıl mesleğim aşçılık ayrıca bilgisayar sertifikası ve sürücü belgesine sahibim ülkenin iyi bir müşterisinin personeline olmak isterim teşekkür ediyorum

 97. ARZU KUMAŞ dedi ki:

  MERHABA İSMİM ARZU KUMAŞ İSTANBUL BAĞCILAR’DA OTURMAKTAYIM.ŞU ANDA BEZMİALEM VAKIF ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE TEMİZLİK PERSONELİ OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM.AYRICA AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ 4’ÜNCÜ SINIF ÖĞRENCİSİYİM.SEKTÖR DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAK VE SİZİN BÜNYENİZDE ÇALIŞMAK İSTYORUM

 98. Nuray EVCİMEN dedi ki:

  gece vardiyesinde devamlı calısirim işe ihtiyacim var

 99. eda dedi ki:

  ben eda duymuyorum konusamıyorum ben ülker fabrika calısmak cok istiyorum rica ediyorum

 100. Ben Salih acet dedi ki:

  benide ülker aylesine alırmısınız sizinle çalışmaktan onur duyarım daha önce çikolata fabrikasında çılıştım şuan çalışmıyorum salih

 101. fatih dedi ki:

  Mrb ben fatih sosinle calismak istiyorum istanbul s gazi de oturuyorum bana ulasin

 102. SAMET BAL dedi ki:

  merhaba 03.06.1990 HATAY doğumluyum ANTALYA’nın KEPEZ ilçesinde ikamet etmekteyim MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK bölümü mezunuyum B sınıfı sürücü belgesine sahibim sizlerle çalışmak istemekteyim saygılarımla…

 103. fatih dedi ki:

  Mrb ben fatih sizle calişmak istiyorum bana ulasin acilen calismam lazim

 104. mahmut akyüz dedi ki:

  SLM BEN İZMİRDEN MAHMUT İŞ ARIYORUM 8YIL BİM A.Ş BÜNYESİNDE ÇALIŞTIM İŞ TECRÜBEM VAR GIDA DEPOLARINDA ÇALIŞMAK İSTİYORUM

 105. ahmet efe dedi ki:

  Slm ben 20 yıl aynı yerde çalıştım mesleğim tornacıyım şuan çalışmıyorum é sınıf ehliyegim var ve portif ehliyetimde

 106. sibel bolat dedi ki:

  Sizinle çalışmak istiyorum

 107. İsmail Çataltepe dedi ki:

  Teknik Lisede okudum.Elektrik Elektronik Bakım ve Onarım bölümünü okudum .Elektrik Kontrol Devreleri belgem var. PLC biliyorum ve autocad biliyorum.Ülker fabrikasında sizlerle beraber çalışmak istiyorum.

 108. ümit bıdık dedi ki:

  sizinle çalışmak bana onur verir

 109. uğur abul dedi ki:

  merhaba ben ugur sizinle çalışmak istıyorum daha önce sırma firması ve düzey fırmasında çalışdım bu işde tecrubem var askerlık yapdım yaş 25 acık ögretım liseyı okuyorum şuan boşdayım acıl iş e ihtıyacım var bana yardımcı olursanız sevınırım bana ulaşa bılır olacanız numara sızlerden cevap beklıyom

 110. levent dedi ki:

  1982 sultanbeyli/istanbulda hikamet ediyorum iş arıyorum çalışma konusunda herangi bir engelim yoktur..

 111. yeliz ercan dedi ki:

  sizinle calısmak isterım ılgınız ıcın tesekkur edrım

 112. ibrahim şimşek dedi ki:

  ben bu fabrikada çok çalışmaK İstiyorum

 113. ibrahim şimşek dedi ki:

  ben çok çalışmak istiyopum bu şirket,e

 114. Adım Tuncay YILMAZ dedi ki:

  Abartılı sözlerde bulunmak istemiyorum yaşım 43 B sınıfı ehliyetim var araçlarla ilgili işllemleri yaparım örneğin muayene sigorta poliçeleri izin belgeleri vb. işlemler. ihracat evraklarının valilik dış işleri konsolosluk onaylarının takibini yaparım.

 115. figen özen dedi ki:

  mrb ben ankaradan figen lise mezunuyum şuanda çalışmıyorum işsizim işe çok ihtiyacım var .sizinle çalışmaktan onur duyarım .sizden rica ediyorum size yalvarıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim allah kolaylıklar versin iyigünler inşallah görüşürüz .

 116. suzan taşbilek dedi ki:

  mrb ben suzan taşbilek pursaklarda oturuyorum 42yaşında lise mezunuyum daha önceleri fast food, giyim,yemek şirketi,kız öğrenci yurdunda mutfakta aşçı yardımcısı olarak çalıştım şimdide sizinle çalışmak istiyorum eğer ilgilenirseniz sevinirim cevabınızı bekliyorum teşekkürlerimi sunarım saygılar

 117. SUMEYYE dedi ki:

  MERHABA BEN DUYMUYORUM VE KONUŞMUYORUM 1 YIL İŞSİZİM ÜLKER FABRİKA ÇALIŞMAK ÇOK İSTİYORUM

  SAYGILARIMLA

 118. özgür yüksel dedi ki:

  ben 29 yaşındayım vede vasıfsız bir elamanım şu an işsizim ülker gibi saygın bir firmada çalışmak istiyorum banada bir iş verirseniz kendimi ve sizleri mahçup etmeyeceğime kesinlikle inanabilirsiniz

 119. ARZU KARAMAN YILDIZ dedi ki:

  merhaba ben İzmir den Arzu firmanızda çalışmayı cok isterim ilgiliniz için şimdiden teşekkürler.

 120. HARUN AKSU dedi ki:

  SİZİNLE ÇALIŞMAK BİR ONURDUR İZNİNİZ OLURSA BENDE SİZİNLE CALIŞMAK İSTERİM HAYIRLI AKŞAMLAR DİLERİM

 121. barış parmaksız dedi ki:

  24 yaşındayım bekarım askerliğimi bitirdim üniversite iki yıllık maliye bölümü mezunuyum ehliyetim ve özel güvenlik sertifkam var güvenilir uygun iş arıyorum konya akşehirde yaşıyorum

 122. yasemen tekirli dedi ki:

  Merhaba ben size yalvarıyorum çok zor durumdayım 2 çocuk bakıyorum işe çok ihtiyacım var sizinle çalışmak istiyorum yardım edin lütfen..

 123. necla şen dedi ki:

  merhabalar üretiminize katkıda bulunmak ve kendime güzel bir iş imkani saglamak için kapinizi çaliyorum hayırlı olması dıleyıgle bol kazaç lar.

 124. Adem Balcanci dedi ki:

  Adem Balcanci 1982 dogumluyum lise mezunu
  Mezunuyum askerlimi yaptim iş
  Ariyorum b sinifi ehliyetim var

 125. Adelen.Boubelli dedi ki:

  selam sizinle Çalişmak istiyorum sayglar

 126. perihan dedi ki:

  Mrb sizinle calismak istuyrum

 127. HAKAN CANPOLAT dedi ki:

  Lise Mezunuyum makine oparetörlüğü yaptım baharat paketleme ve depo da çalıştım şuan boştayım denyim 12 yıl B ehliyetim var

 128. bekir dedi ki:

  izmirde yaşıyorum iş arıyorum

 129. mitat dedi ki:

  Sizinle calismak isterim

 130. Gülcan dedi ki:

  pendik kurtkoyde oturuyorum sizinle çalışmak istiyorum

 131. nurettin taş dedi ki:

  Sizinle calismak istiyorum yuksek okulu mezunuyum ilginiz icin tsk ederim

 132. yekta dedi ki:

  Mrb ben yekta öndül Buca da oturuyorum yıllardır evde dışarı elişi yapıyorum ama artık bende çalışmak istiyorum becerikliyim çabuk ögreniyorum pratiyim temiz ve disiplinliyim, yardımcı olursanız çok sevinirim

 133. yekta dedi ki:

  İş arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 134. ilkay topal dedi ki:

  selam zeytinburnunda oturuorum ÜLKER FABRİKA ÇALIŞMAK İSTİYORUM B sınıfı ehlıyetım var SRC 2 ve 4 var
  saygilar

 135. uğur uçmak dedi ki:

  18.10.1988 doğumluyum çorluda ikamet ediyorum acil işe ihtiyacım var lütfen iş istiyorum saygılar

 136. gönül kalkan dedi ki:

  bu iş yerinde calışmak istiyorum

 137. coskun elkilic dedi ki:

  Ben coskun 88 kars dogumluyum ist sultanbeylide oturyom caliskan isine sadik durust biriyim lise mezunuyum evliyim vikoda 2 yil montaj bolumunde is tecrubem var guvenilir ve dunyaca tanindik olmasindan dolayi sizinle calismayi cok isterim sizde uygun gorurseniz iyi gunler

 138. Muharrem irgin dedi ki:

  Merhaba istanbulda oturuyorum 1993 doğumluyum 3yıl mağazacılık geçmişim var acil iş arıyorum. Sizinle çalışmak istiyorum.

 139. vahap dedi ki:

  Sizinle beraber calismak istiyorum firinciyim tesekkur ederim vahap yildirim esenyurt kirac

 140. VEYSEL ÇELİK dedi ki:

  vasıfsız yada üretım vb uygun görulen pozisyonda sizinle çalişmak isterim şu an işsizim magdur durumdayım yardımcı olursanız sevinirim.ANKARA.

 141. Kamil dedi ki:

  Ben açım, ekmek varsa geleyim

 142. uğur uçmak dedi ki:

  acil işe ihtiyacım var vasıfsız 18.10.1988 doğumlu çorluda ikamet ediyorum

 143. halilcelik dedi ki:

  merhabalarcokaciliseihtiyacimvarpazlanmazkaynakcisiizmirbucadaotuyorum

 144. burcu akova dedi ki:

  Ulasirsaniz sevinirim is ariorum gaziemirde oturuyorum 23 yasindayim

  1. TOPCU OĞLU dedi ki:

   BURCU HANIM İŞ KONUSUNDA GÖRÜŞMEK İSTERİM

 145. mustafa dedi ki:

  Fotlıft ehlıyetım var yaşım37 Trabzonluyum çalişmaya ihtiyaçim var

 146. özge dedi ki:

  Pendik kurtköyde oturuyorm daha önce gıda üzerine kurumsal şirkette yöneticilik yaptım şu anda işe çok ihtiyacm var..

 147. ahmet dedi ki:

  Meraba ben 24 yaşındayım izmir karabaglar da oturuyorum ise çok ihtiyacım var. Nisanli yim o yüzden çalışmam lazım E/A2 elyetim var şoför olarakta yada normal işçi olarakta çalışırım şimdiden tesekurler

 148. Sevgi dedi ki:

  27yasindayim 7 yil market sektorunun her dalinda calistim is ariyorum ankara sincanda ikamet ediyorum

 149. sevda coskun dedi ki:

  altı senedır bıskuvı fabrıksında calıstım deneyımlıyım bu ıse ıhtıyacım var yardımcı olurmusunuz

 150. bayram ipekel dedi ki:

  Ülker paketleme ve çikolata bölümünde çalışmak isterim acil işe ihtiyacım var saygılarımla

 151. durkan dedi ki:

  meraba ben durkan kunt 24 yaşındayım sipariş alımve mal gönderme istiyorum işegirmek istiyorum b eliyetim var

 152. Esma dedi ki:

  Sizinle çalışmak isterim

 153. Songül dedi ki:

  Merhaba uretim yada paketleme bölümünde çalışmak isterim.degerlendirilse cok sevinirim ..teşekkür ederim

 154. Hayriye yüksel dedi ki:

  Bunyenızde üretim elemanı olarak çalışmak isterim yardımcı olabilirsenız çok sevinirim. Kolay gelsin iyi çalışmalar.

 155. osman bilgen dedi ki:

  slm ben ankara türközü mah osman bilgen paketlemede çalışmak istiyorum siz nereyi uygun görürseniz orda çalışırım durumum kötü 8 aydır çalışamıyorum evim kira allah rızası için bana yardım edinişsizlik çok kötü numaram
  lütfen arayın allah razı olsun 5 vakit namazımı da kılıyorumm

 156. yunus dedi ki:

  yunus sogut satış departmanında ülker gibi büyük bir holdinkde çalışmakdan onur duyarım

 157. çiçek vural dedi ki:

  Göztepe k.m.l.ev yönetimi beslenme mezunuyum ülkede çalışmak istiyorum

 158. Narin dedi ki:

  Merhaba ben lise mezunuyum bu işe ihtiyaçım var. Lütfen geri dönebilir misiniz

 159. Esma Nur dedi ki:

  merhaba ben lise mezunuyum ülker fabrikasında çalışmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 160. Aysun dedi ki:

  Ankara sincandan aysun ülker fabrikanizda çalışmak istiyorum.paketleme vb cevap verirseniz sevinirim saygilar

 161. Recep dedi ki:

  Mrb ben Recep çiftçi mersinden başvuru yapıyorum. A.Ö.L okuyorum bitirmeme az kaldı. Senede iki sınavım mevcut, ek harici sınavlar tabiri olmazsa tabi. Iş arıyorum çok acil iş ihtiyacım var. Daha önceleri hep kurumsal alanlardan pratik yaptım. Şirket yazıcı okuyucu tüm bilgisayar programcılarını biliyorum. Bana bu mevzuda yardımcı olabilecek herkese sonsuz teşekkürlerimi borçluyum. Saygılarımla

 162. Hakan dedi ki:

  Ülker fabrikasında çalışmak isteyenler numarabu

 163. ziya dedi ki:

  merhabalar ben ziya acil işe ihtyacım var yardımcı olursanız sevinirm şimdiden teşekürler vasıflı vasıfsız fark etmez çalışırım vardiye sorunum yoktur askerlik sorunum yotur nomaram İYİ GÜNLER

 164. Faruk cesur dedi ki:

  Merhabalar ismim faruk acil iş ihtiyacım var b ehliyetim src 2ve4 ve pisnoteknik ehliytlerim vardır vasıflı veya vasıfsız bile çalışırım

 165. Saduman dedi ki:

  Bende ülkerde calışmak istiyorum

 166. Yağmur yanık dedi ki:

  merhaba ülker de çalışmak istiyorum 29 yaşındayım ve plasiyer olarak görev yapmak istiyorum yaklaşık 12 seneden beri marketlerde görev yapıyorum istanbul büyükçekmece de ikametgah ediyorum

 167. Ahmet Ayyıldız dedi ki:

  merhaba 1971 doğumluyum işe çok ihtiyacım var çalışkanım her işi yapabilirim gece ve gündüz çalışabilirim ayrıca 27 yıllık şoförum c sınıfı ehliyetim var daha öncesinde kamyon,dolmuş ve taksi şoförlüğü yaptım.

BİR YORUM YAZ