Vodafone Türkiye İş Başvurusu

Vodafone Türkiye İş Başvurusu

Vodafone Türkiye İş BaşvurusuMobil iletişim sektöründe 1994 yılında Telsim olarak faaliyete başlayan kurum, 24 Mayıs 2006 tarihinde Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. olarak Vodafone Grubu bünyesine dahil olmuştur.

Vodafone, İngilitere’de kurulan ilk GSM operatörü olarak 1 Ocak 1985 tarihinde İngiltere’nin ilk mobil görüşmesini yaparak adını tarihe yazdırdı. Vodafone Grup, dünyanın en büyük mobil iletişim şirketidir. Vodafone Grup, ses ve veri iletimi de dahil olmak üzere, 5 kıtada mobil telekomünikasyon hizmetleri sunuyor. 5 kıtada 30 ülkede faaliyet gösteren Vodafone, gelir bakımından dünyanın en büyük uluslararası mobil iletişim şirketleri arasındadır. Vodafone Türkiye, 30 Haziran 2012 itibarıyla 18.4 milyon abonesiyle Türkiye’nin 2. büyük mobil iletişim şirketidir. 3.300’ü aşkın çalışanı, 1.200’ü aşkın mağazası, 17 binden fazla satış noktasında Türkiye’nin 81 müşterilerimize en iyi hizmet, ürün ve servisleri sunmak için çalışıyor. Vodafone personelleri “Hız, Sadelik ve Güven” prensipleri ile hizmetlerini sürdürüyor. Vodafone Türkiye’de çalışmak isteyen adayların kendine güvenen, istekli ve kararlı, iletişim becerisi kuvvetli, yaratıcı ve analitik düşünce yeteneğine sahip olmalarına dikkat edilir. Vodafone, ekip çalışmasına yatkın ve değişime uyum sağlayabilecek çalışma arkadaşları arıyor.

Vodafone Türkiye açık pozisyonlarını takip ederek istenen lokasyona ve poziyona ye başvuru yapılabilir. Ancak ileride oluşabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere “Genel Başvuru” ile de Vodafone ailesine başvuru yapılmaktadır.

Vodafone Türkiye’nin İnsan Kaynakları CV veribankasına kaydedilen başvurular 6 ay süresince saklanır. Başvurusu olumlu değerlendirilen adaylar aranır. Telefon mülakatı sonucu olumlu değerlendirilen adaylar, “İngilizce Seviye Tespit Sınavı”na ve “Yetkinlik Bazlı Mülakat”a katılım için davet edilirler. Aranılan pozisyonlardaki yetkinlikler ile kişisel yetkinlikler eşleştirilir.

Gerekli pozisyonlarda “Değerlendirme Merkezi” uygulanmaktadır.

Pozisyon için en uygun bulunan aday ile referans ve teklif sürecine geçilirken, devam edemeyen adaylara e-mail yolu ile bilgilendirme yapılmaktadır.

Eğer Vodafone Türkiye’ye başvurarak, telekomünikasyon dünyasının dinamizmine adım atmak isterseniz açık pozisyonları buradan takip edebilirsiniz.

Vodafone Türkiye’nin profesyonellere yönelik iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz. 

Vodafone Türkiye’nin yeni mezunlara yönelik iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz. 

 


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Catalin Dorobantu dedi ki:

  Buna multa sanatate Agent Vanzarii

 2. Hasibe Akkurt dedi ki:

  Vodafone aktivasyon ve satista calismak istiyorum 29 yaşındayım onlisans mezunuyum ilginize teşekkür ederim

  1. Zeynep Çolak dedi ki:

   BEn bayan is çalışıyorum çay temizlik istiyorum

 3. buket dedi ki:

  10 aydir calisiyorum hayla calismaktayim ama is yerimde bi takim sorunlarim oldugum icin cikis istiyorum eleman ihtiyaciniz olursa mail cekmeniz yeterlidir

BİR YORUM YAZ