Watsons İş Başvurusu

Watsons İş Başvurusu

Watsons İş BaşvurusuWatsons, merkezi Hong Kong’da bulunan sağlık ve güzellik sektörünün yanında, otel ve emlak, perakende, enerji, alt yapı yatırımları ve telekomünikasyon alanlarında, toplam 53 ülkede faaliyet gösteren uluslar arası bir firmadır.

Dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım perakendecilerinden olan Watsons 10.000’den fazla mağaza ile 33 pazarda faaliyet göstermektedir. 2005 yılında Cosmo Shop’un altı mağazasını devralarak 2005’te Türkiye pazarına girdi. Bugün Türkiye çapında 94 mağazayla Türkiye’nin lider güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biri haline geldi.

Watsons mağazaları alışveriş merkezlerinde, işlek caddelerde konsept mağazalarında tüketiciye ulaşıyor. Watsons’larda uluslararası ve yerel kozmetik ve kişisel bakım markalarının yanı sıra firmanın kendi ürünleri de en rekabetçi fiyat koşullarıyla sunulmaktadır. Ayrıca, Watsons mağazalarında tüketicileri bilgilendiren güzellik danışmanları hizmet veriyor.

Watsons büyüme hedefleri doğrultusunda 400 kişi işe alım yapacak. Watsons’ın enerjik ve dinamik ortamında çalışmak ister misiniz? Firma yetenekli kişilere çeşitli fırsatlar sunarak, destekleyici bir çalışma ortamı sunuyor. Eğer sizde uluslar arası bir marka çatısı altında çalışmak isterseniz yeteneğinize ve çalışma azmine sahipseniz potansiyelinizi gerçekleştirmek için siz de “Watsons ekibi” ne katılmak için başvurabilirsiniz.

Watsons kariyer@watsons.com.tr adresinden ulaşarak CV bırakabileceğiniz gibi açık pozisyonları takip ederek online başvuru formunu da doldurabilirsiniz.

Watsons İş İlanlarına Ulaşmak için tıklayınız

Watsons İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ