Watsons Personel Alımı- İş Başvurusu 2014

Watsons Personel Alımı- İş Başvurusu 2014

matsonsTürkiye’de büyük ilgi gören kozmetik mağazaları zinciri Watsons, Hong Kong merkezli uluslar arası bir firmadır. Sağlık ve güzellik sektöründen ziyade, otel ve emlak, perakende, enerji, alt yapı yatırımları ve telekomünikasyon alanlarında, toplam 53 ülkede faaliyet gösteren bir kurumdur.

Güzellik ve kişisel bakım perakende firması Watsons, 40 şehirde yer alan mağazaları ile Türkiye’nin lider güzellik ve bakım ürünleri zinciridir. 10.000’den fazla mağaza ile 33 pazarda faaliyet gösteren marka 2005’ten beri Türkiye pazarında yer alıyor.

Konsept mağazalarıyla alışveriş merkezlerinde, işlek caddelerde müşterileriyle buluşuyor. Uluslararası ve yerel kozmetik ve kişisel bakım markaları, Watsons markalı ürünler cazip fiyat etiketiyle tüketiciye sunulmaktadır. Watsons mağazalarında güzellik danışmanlarından cilt analizi ve ürün bilgisi alma fırsatı da bulunuyor.

Watsons her geçen gün yeni mağazalar açarak daha fazla müşteriye ulaşma hedefini sürdürüyor. Son olarak İstanbul Acıbadem- Akasya şubesini açarak müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Siz de Watsons ailesinde, enerjik çalışma ortamında yer almak ister misiniz?. Eğer sizde uluslar arası saygın bir marka ile çalışmak isterseniz yaşadığınız yere, yeteneğinize potansiyelinize göre size uygun pozisyon için başvuru yapabilirsiniz.

Watsons ailesi” ne katılmak için öncelikle firmanın ilanlarını inceleyebilirsiniz.

İş başvurusu yapmak için Watsons kariyer@watsons.com.tr adresine CV bırakabilirsiniz. Ayrıca açık pozisyonları inceleyerek online başvuru formunu doldurarak başvurabilirsiniz.

Watsons açık pozisyonlarına ve iş İlanlarına Ulaşmak için tıklayınız 

Watsons İş Başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Star TV İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Doğuş Yayın Grubu, Doğuş Yayın Grubu iş başvurusu ve NTV İş Başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mehmet seyitoğlu dedi ki:

    mehmet seyitoğlu

BİR YORUM YAZ