Yargıtay 10 Teknik Personel Alımı Yapacak

Yargıtay 10 Teknik Personel Alımı Yapacak

Yargıtay Başkanlığı 25 Kasım 2015 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı sitesinde yayınlanan ilan ile çeşitli unvanlarda Teknik Personel alacağını duyurdu. Yargıtay 78 zabıt katibi alımı dışında 10 Teknik Personel alımı ile toplamda 88 sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. DPB sitesinde yer alan Yargıtay personel alım ilanını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Yargıtay 3 Elektrikçi, 1 İklimlendirme-Soğutma, 2 Sıhhi Tesisatçı, 2 Elektromekanik Taşıyıcılar ve 2 Marangoz olmak üzere toplamda 10 Teknik Personel alımı yapıyor. Alım şartlarını haberimizin detayında bulabilirsiniz.

Yargıtay Teknik Personel Alımı Yapacak 25 Kasım 2015

Yargıtay Başkanlığı 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi uyarınca çalıştırılmak üzere 88 sözleşmeli personel alacak. Bunlardan 78 zabıt kâtibi ve 10 Teknik personel alımı için ilan yayınlandı.Yargıtay 10 Teknik Personel Alımı Yapacak

Yargıtay ilanında Elektrikçi, İklimlendirme-Soğutma, Sıhhi Tesisatçı, Elektromekanik Taşıyıcılar ve Marangoz ilanına başvuru şartları; 35 yaşını bitirmemiş olmak ve ilgili branş için ortaöğretim kurumlarından mezun olmak olarak sıralanıyor. 2014 KPSS (B) grubu sınavına girmiş ve KPSSP94 (ortaöğretim) puan türünden en az 60 puan almış olma şartı da bulunuyor.

Başvurular 25 Kasım – 2 Aralık 2015 tarihleri arasında Yargıtay Başkanlığı’nın resmi web sayfasından online yapılacak olup elden veya posta yoluyla başvurular kabul edilmeyecektir.

Yargıtay Başkanlığı 10 teknisyen alımı ilan metni için TIKLAYINIZ

Yargıtay Başkanlığı Zabıt Katibi ilanına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yargıtay 78 Zabıt katibi Alımı Yapacak


Bir önceki yazımız olan Lise Mezunu İş İlanları 2016 başlıklı makalemizde Ankara Lise Mezunu İş İlanları 2016, İstanbul Lise Mezunu İş İlanları 2016 ve İzmir Lise Mezunu İş İlanları 2016 hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ