Yataş İş Başvurusu

Yataş İş Başvurusu

1976 yılında Süntaş AŞ tarafından Anadolu’nun ilk sünger fabrikası kurularak günümüzde dünyaca ünlü Yataş markasının temelleri atışmış oldu. Daha sonra yaylı yatak üretimi, ev tekstili ürünleri ve mobilya üretimi ile markalaşma yolunda hızla ilerledi. Sektörünün lider üreticilerinden biri olan Yataş, günümüzde 5 fabrikası, 1.250 çalışanı ve 600 satış noktasıyla ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Gelişen teknolojisi ve kalitesi ile bir dünya şirketi olmak için çalışmalarını sürdüren Yataş, 45’i aşkın ülkeye ihracat yapan bir firma konumuna gelmiştir. Yataş Ankara ve Kayseri’de bulunan fabrikalarında üretim yaparak Türkiye’nin her noktasına ve dünyanın birçok ülkesine ulaştırıyor.

Yataş 600 satış noktasında, fabrikalarında ve genel müdürlüklerinde çalışmak üzere satış personelleri aramaktadır. Ayrıca Mağaza Müdürü, Lojistik Uzmanı, Proje Mühendisi, Ar-Ge Müdürü, Üretim Planlama Mühendisi, Depo Elemanı, Forklift Elemanı, Call Center Elemanı gibi çeşitli pozisyonlara elemanlar alınacaktır. Eğer sizde Yataş gibi köklü geçmişi olan kurumsal bir mağazada çalışmak istiyorsanız iş ilanlarını inceleyerek başvurunuzu yapın. Yataş başvurular arasından, ilanlarda belirttiği kriterlere uygun personel adaylarını seçecektir. Yataş açık pozisyonlarını görmek ve iş başvurusu yapmak için tıklayınız. 


Bir önceki yazımız olan Makro Marketleri İş Başvurusu-2015 başlıklı makalemizde Makro Market Ankara İş Başvurusu, Makro Market Eleman Alımı ve Makro Market İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. yakup dedi ki:

  ben meslek lisesi
  mobilya bölümü mezunuyum iş istiyorum saygılarımla

 2. hacı hasan çiğdem dedi ki:

  yatak pakatleme ve kalite konrol işçisiyim sizinle çalışmak istiyom

 3. kenan arslan dedi ki:

  Montaj veya sofor olarak

 4. kenan arslan dedi ki:

  Mobilya veya sofor olarak

 5. Sinem dedi ki:

  Merhabalar 13 senedir yatak kılıfı üreten bi firmada çalışmaktayım Memleketim Kayseri, kayseriye yerleşmek ve sizin gibi köklü bi firmayla çalışmak istiyorum

 6. ümit gülcan dedi ki:

  slm iyi çalışmalar izmir torbalıda ikamet etmekteyim E sınıfı ehliyet src4 src2 piskoteknik dijital ehliyet belgelerine sahibim uygun görürseniz şoför olarak çalışmak istiyorum saygılarımla

BİR YORUM YAZ