Ankara – Altındağ İşkur Hizmet Merkezi

Ankara – Altındağ İşkur Hizmet Merkezi

ankara-cankaya-iskur-hizmet-merkezi-1İŞKUR Ankara‘da 5 ayrı hizmet merkezinde iş arayan vatandaşlarla, eleman arayan işverenlere hizmetlerini yürütüyor. İşkur müdürlükleri ve İşkur Hizmet merkezleri vasıtasıyla eleman arayanlar da, iş arayanlar da hizmet alıyor. Ankara Altındağ  ilçesinde bulunan İşkur Hizmet Merkezi iş arayanların uğrak yeri oluyor. Ankara’da Altındağ ilçesinde oturan vatandaşlar Altındağ İşkur Hizmet Merkezine ulaşarak destek alabiliyor. Altındağ İşkur hizmet merkezinde İş başvurusu, işsizlik sigortası işlemleri, İşkur Meslek Edindirme Kursları ve daha birçok konuda bilgi ve hizmet alınıyor. bu işlemler için Altındağ İşkur Hizmet Merkezine başvurmak yeterlidir.

Altındağ İşkur Hizmet Merkezi nerededir?

Altındağ  İşkur Hizmet Merkezi adresi ve telefon numarası altta yer almaktadır.

Ankara – Altındağ Hizmet Merkezi
Telefon (0 312) 317 03 62
Faks (0 312) 347 18 21
E-Posta altindag@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Nesrin ŞENEL
Adres Altındağ Cad.No.47 Dışkapı / ANKARA

 


Bir önceki yazımız olan Ankara – Çankaya İşkur Hizmet Merkezi başlıklı makalemizde Ankara – Çankaya İşkur adresi, Ankara – Çankaya İşkur Merkezi iletişim ve Ankara – Çankaya İşkur telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Gülsüm dedi ki:

  Ya bu Altındağ kurslarını ne zaman açacak koca binada tek girişimcilik var

 2. Özlem dedi ki:

  Tam 4gündür ariyorum1telefonlara bakan yok bugun sonunda çankaya merkezinden operatör olarak birisiyle gorustum adam beni telefonda dövecek diye korktum bune rezalettir böyle

 3. Fatih dedi ki:

  Altındağ işkur kadar rezil bir yer yok kapıdaki sekreterden tut genel olarak tavırları hal ve hareketleri çok kaba ve itici özellikle 3.kat 2 nolu odada HACER denen bayan ve odadaki arkadaşları ezici konuşmalarda bulunuyo. Bu konuyla ilgili Gerekli yerlere gerekli şikayetlerimi yapacağım. Böyle rezil insanların bu devletten maaş almalarına tahammülüm yok..!

 4. ahmet dedi ki:

  fatih adlı yazan kişiye tamamen katılıyorum.

 5. saliha tozun dedi ki:

  Bende bilgilerimi guncellemek istiyorum

 6. Yesm dedi ki:

  3-4yıldır izinli bir danışmanım var maşallah..firmalardan cevap geliyor mesaj kutuma aldırış etmeyin otomatik sistem deniyor.firma görüsmeye cağıriyor firmayıda arıyorum iskura yönlendiriyor..bir gariplik var bu işte

BİR YORUM YAZ