Düzce İşkur Meslek Kursları ve Başvuru

Düzce İşkur Meslek Kursları ve Başvuru

İŞKUR, iş piyasasında aranan kalifiye eleman yetiştirmek için Meslek Edindirme Kursları düzenliyor. İş arayanlarla işverenleri buluşturan kamusal hizmet alanı İŞKUR kursları büyük ilgi görüyor. İşsiz gençlerin, engelli ve eski hükümlü vatandaşların ilgi duydukları alanda kurslar düzenleniyor. Bizler de sayfamızda İşkur hizmetlerini takipçilerimize duyurmak, bu hizmetlerden geniş halk kesimlerinin faydalanmasını sağlamak amacıyla bilgilendirmeler yapıyoruz.

Düzce’de de İşkur büyük ilgi görüyor. Düzce İşkur Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü de diğer il ve ilçelerde olduğu gibi Düzce’de de Meslek Edindirme Kursları açarak kalifiye elemanlar yetişmesine katkı sağlıyor. Düzce’de yaşayan ve İşkur meslek edindirme kurslarına katılmak isteyen vatandaşlarımız, aşağıdaki kısımda Düzce İşkur Meslek edindirme kursunun  adresini ve iletişim bilgilerini bulabilir. Düzce İşkur Meslek Edindirme Kurslarına başvurularını yapabilir.

Düzce İşkur Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İletişim

İletişim Hattı 444 75 87
Telefon (0 380) 523 20 34
Faks (0 380) 523 97 64
E-Posta duzce@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Celil KUZU
Adres Kiremit Ocağı Mah. Kadırga Sok.No:9 DÜZCE

 

İşkur Kurslarını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ! 

Açık İş ilanlarını Görmek İçin TIKLAYINIZ!

2014 Personel Alımı Başvuruları İçin TIKLAYINIZ!

 


Bir önceki yazımız olan Bursa İşkur başlıklı makalemizde Bursa İşkur, bursa işkur adresi ve bursa işkur kursları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ