Garanti Bankası Personel Alım İlanı İş Başvuru 2012

Garanti Bankası Personel Alım İlanı İş Başvuru 2012

Garanti Bankası Personel Alım İlanı İş Başvuru 2012

Garanti Bankası Personel Alım İlanı İş Başvuru 2012

Garanti Bankası aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin ikinci en büyük özel bankası konumunda olmakla birlikte yine Türkiye’nin önde gelen en iyi bankalarından biri. Sahip olduğu ilke, prensip ve dinamik insan kaynağı yanında daima büyüme ve müşteri odaklı çalışarak müşterilerine modern, kaliteli ve inovatif ürünler sunması Garanti Bankası’nı Türkiye bankacılık sektöründe zirveye taşıyan unsurlar. Yaklaşık 17 bin personeli ve 9 milyon müşterisi, 792 şubesi ve 3 bin ATM’si ile Garanti Bankası, Türkiye’nin en çok kredi veren bankası ünvanına da sahip.

Garanti Bankası Personel Alımları ve Kariyer Süreci

Garanti Bankası kurum olarak bankacılık ve finansal hizmetler alanında olduğu gibi insan kaynakları alanında da son derece profesyonel ve sistemli çalışan ve de Türk finans sektöründe insan kalitesini tescil eden IIP standardı alan ilk bankadır. Personel işe alımları için 2 temek grup oluşturulmuş: yeni mezunlar ve deneyimliler. “Yeni mezunlar” kategorisinde müfettiş yardımcısı, bilgi sistemleri denetçisi yardımcısı, management trainee, gişe asistanı veya çağrı merkezi personeli olarak işe başlama şansınız bulunuyor. “Deneyimliler” kategorisinde Garanti Bankası Genel Müdürlüğü büyesindeki birimlerde açık bulunan pozisyonlarda ve şubelerde bireysel bankacılık, özel bankacılık, kobi bankacılığı, ticari bankacılık ve kurumsal bankacılık alanında “müşteri ilişkileri yöneticisi” olarak çalışabilirsiniz.

Söz konusu gruplar dışında Garanti Bankası üniversite öğrencileri için kampüs etkinlikleri, staj programları ve alternatif iş olanakları gibi imkanlar sunarak, öğrencilere birer insan kaynağı olarak daha okul aşamasında yatırım yapmaya, bankacılık alanında eğitmeye başlıyor.

Garanti Bankası İş Başvuru Formu ve İş Başvuruları

Garanti Bankası personel alımları ve iş ilanları ile ilgilenen adaylar www.garanti.com.tradresi üzerinde “İnsan Kaynakları” bölümü altında “Garantili Kariyer” bölümüne üye olarak bankanın iş ilanlarını görebilir, iş başvuru formunu doldurabilir ve özgeçmiş göndererek Garanti Bankası’na iş başvurusunda bulunabilirler.

Başvuru linki: Garanti Bankası İçin Tıklayınız..

kaynak: garanti.com.tr


Bir önceki yazımız olan Vestel Personel Alımı, İş Başvurusu başlıklı makalemizde 2013 vestel iş başvurusu, vestel ve vestel alım ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Canan dedi ki:

  Merhaba ben işletme fakültesi mezunuyum.Yeni mezunum.Hedefim büyük bankanızda çalışmak istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

 2. kübra şahin dedi ki:

  merhaba
  21.04.1989 istanbul doğumluyum küçükköy kız meslek ve anadolu meslek lisesi mezunuyum bankanızda çalışmaktan onur duyarım teşekkürler…

 3. AYŞE ŞAHİN dedi ki:

  Merhaba ben Gazi Üniversitesi Biyoloji Bölümü mezunuyum (2011-2012). ANTALYA /MERKEZ de 12 yıldır ailemle ikamet ediyorum. Garanti Bankasında gişe yetkilisi olarak çalışıp kendimi geliştirmek istiyorum.Sizinle çalışmayı çok çok isterim teşekkkürler..

 4. hasan atalay dedi ki:

  merhaba ben meslek lisesi elektrik-elektronik bölümü mezunuyum sizinle çalışmak benim için bi onurdur,inşallah sizinle çalışırım saygılarımla..

 5. tubaöztürk dedi ki:

  merhaba ben tuba 23 yaşındayım giresun üniversitesi fizik bölümü mezunuyum bankanız bunyesınde gişe asıstanı olarak çalışmk istiyorum .

 6. Cansu dedi ki:

  Merhaba ben çukurova unıversıtesı muhasebe ve vergı uygulamaları bolumunu bıtırdım. Bankanız bunyesınde gıse asıstanı olarak calısmak ıstıyorum.

 7. zuhal dedi ki:

  BUNCA OKUMUŞLARIN ARASINDA ŞANSIM VARMI BİLMEM İHTİYAÇ SAHİBİ BİRİYİM.ARTIK BAŞVURMADIGIM YER KALMADI.

BİR YORUM YAZ