İŞKUR Artık “Twit” Atacak

İŞKUR Artık “Twit” Atacak

İŞKUR, sosyal medya kullanıcılarına daha kolay ve hızlı ulaşabilmek için resmi internet sitesinin yanı sıra Facebook ve Twitter sayfası da oluşturdu.

Artan sosyal medya kullanımını da değerlendirmek isteyen İşkur, interaktif bir yapıya kavuşmak amacıyla çalışmalar yürütüyor. İnternet kullanıcılarına dahahızlıulaşmayı planlayan İŞKUR , Facebook ve Twitter gibi milyonlarca üyesi olan sosyal medyada resmi sayfalarıyla yer alacak. İnternet kullanıcıları, İŞKUR’un internet sayfasının yanı sıra sosyal medyadaki resmi sayfalarını takip ederek, kurumun yürüttüğü hizmetlerden daha kolay haberdar olacak. Haberler, fuar, seminer ya da çalıştay gibi etkinlikler sosyal medyadan takip edilecek.

Güncel çalışmalarla ilgili bilgiler, fotoğraflar ve videolar, anında kurumun sosyal medyadakisitesindenpaylaşılacak.

Yeni uygulama ile kullanıcılar, Twitter ve Facebook aracılığıyla her türlü talebini ve sorunlarını kuruma iletebilecek. Yapılan değerlendirmelerin ardından yine bu sayfalar aracılığıyla kullanıcıyaözelcevaplar da verilecek. Kişinin talebinin il genelinde olması halinde ise kullanıcı il müdürlüğüne yönlendirilecek. Kurum tarafından il müdürlüğündeki ilgili birim de bilgilendirilerek, talebin en kısa sürede yanıtlanması sağlanacak. Kullanıcılar, bu sayfalarda yorumlar yapabilecek vepaylaşımlardabulunabilecek. İŞKUR ‘un Facebook ve Twitter adresleri şöyle:

www. facebook .com/TurkiyeIsKurumu

www. twitter .com/TurkiyeIsKurumu 


Bir önceki yazımız olan İki işçi çalıştırana, üçüncüsü İşkur’dan geliyor başlıklı makalemizde işkur, İşsizlik Fonu ve mali müşavirlik stajyer 2012 sınavı hangi illerde hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ