İşkur İstanbul Ataşehir İş İlanları

İşkur İstanbul Ataşehir İş İlanları

İşkur genel merkezden elimize ulaşan son ilanlar İstanbul’un Ataşehir ilçesinden;

• Malzemem Yapı ve Elektrikli Gereçler tarafından bina temizliğiyle ilgilenecek personel alınacaktır. Personelin 20-40 yaşlarında ve okuryazar olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

• Alarmsis Güvenlik Hizmetleri tarafından firmanın alarm ve güvenlik sistemlerinin satış ve pazarlamasını yapacak, 20-30 yaşlarında, bakımlı bayan personel alınacaktır. Personele telefon, yol, yemek ve prim olanağı sağlanacaktır. İlana son başvuru tarihi 17 Ağustos
2012’dir.

• Ekol Teknik Temizlik tarafından Kozyatağı bölgesinde görevlendirilmek üzere havuz bakım personeli alınacaktır. Yol ve yemek firma tarafından karşılanacaktır. İlana son başvuru tarihi
17 Ağustos 2012’dir.

• Mesan İnşaat tarafından görevlendirilmek üzere mimar alınacaktır. Alınacak personelin hakediş bilen, 3D çizimler konusunda deneyimli olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 19 Ağustos 2012’dir.

• Türev Bilgisayar tarafından bilgisayar teknisyeni alınacaktır. Alınacak personel, müşterilerin ev ve işyerlerine giderek sorunları yerinde çözecektir. Bilgisayar donanım, ağ sistemleri ve
bakımından anlaması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 18 Ağustos 2012’dir.

• Anko Gıda Makineleri tarafından tekniker alınacaktır. Alınacak personelin mekanik ve elektronik konularında deneyimli olması gerekmektedir. Sektör gıda ambalajlama makineleridir. İlana son başvuru tarihi 17 Ağustos 2012’dir.

• Berko İlaç ve Kimya Sanayi tarafından kimya teknisyeni alınacaktır. Alınacak personel ilacın son hattını denetleyecek ve raporlayacaktır. Personelin bu sektörde deneyimli olması, en az lise ve dengi okullar mezunu olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 11 Ağustos 2012’dir.

• Temel Zemin Mühendislik tarafından yetiştirilmek üzere sondaj operatörleri alınacaktır. Alınacak operatörün E sınıfı ehliyetli, en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 11 Ağustos 2012’dir.

• Artı Çevre Ölçüm Laboratuvarı tarafından muhasebeci alınacaktır. Alınacak personelin en az 2 yıl deneyiminin olması, banka ve vergi dairesi işlerinde tecrübesinin olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 10 Ağustos 2012’dir.


Bir önceki yazımız olan İşkur Gaziantep İş İlanları başlıklı makalemizde İş İlanları, işkur ve İşkur Gaziantep hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ