İşkur İstanbul Büyükçekmece İş İlanları

İşkur İstanbul Büyükçekmece İş İlanları

İstanbul İşkur’un  en çok iş ilanı yayınladığı ildir. Büyükçekmece ilçesindeki güncel ilanlar şu şekildedir;

• Tektaş Tekstil bünyesinde dantel dokumasında çalışacak erkek makine operatörleri alınacaktır. Alınacak personelin askerlikle ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir. Servis işyeri tarafından sağlanacaktır. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

• Doruk Dayanıklı Tüketim Malları tarafından satış temsilcisi alınacaktır. Personelin en az ilköğretim mezunu ve deneyimli olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

• Mert Reklam tarafından reklam satış danışmanı alınacaktır. Alınacak personelin en az lise ve dengi okullar mezunu olması gerekmektedir. Yemek ve servis imkanı sunulacaktır. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

• Doğan Lojistik tarafından 5 yıl deneyimli, çok iyi Almanca veya İngilizce bilen satış danışmanı alınacaktır. Alınacak personelin lisans düzeyinde eğitim görmüş olması tercih sebebidir. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

• Malatya Pazarı Ticaret tarafından dış ticaret sorumlusu personel alınacaktır. Personelin en az lise ve dengi okul mezunu olması ve Büyükçekmece civarında ikamet ediyor olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

• Nur Alüminyum Sanayi tarafından görevlendirilmek üzere hesap uzmanı alınacaktır. Personelin lise veya lisans mezunu, cari hesap konusunda deneyimli olması ve Büyükçekmece civarında oturması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 18 Ağustos 2012’dir.

• Sertelli Meşrubat tarafından dağıtım ve depo taşımacılığında görevlendirilecek beden işçisi alınacaktır. Personelin okuryazar olması gereklidir. Depoya servis mevcuttur. İlana son başvuru tarihi 16 Ağustos 2012’dir.

• Tutanlar Motorlu Araçlar tarafından 15 CNC tezgahı operatörü alınacaktır. Alınacak personelin en az lise mezunu olması, vardiya sistemine alışık olması gereklidir. İşyerine servis mevcuttur. İlana son başvuru tarihi 16 Ağustos 2012’dir.

• Alpin Çelik tarafından firma bünyesinde görevlendirilmek üzere kalite kontrolcü alınacaktır. Alınacak personelin deneyimli olması ve askerlikle ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir. İşyerine servis mevcuttur. İlana son başvuru tarihi 16 Ağustos 2012’dir.


Bir önceki yazımız olan İşkur İstanbul Ataşehir İş İlanları başlıklı makalemizde Ataşehir İş İlanları, İşkur İş İlanları ve İşkur İstanbul hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ