İşkur İstanbul Esenyurt İş İlanları

İşkur İstanbul Esenyurt İş İlanları

İşkur İstanbul’dan aldığımız bilgilere göre Esenyurt ilçesini hedefleyen güncel ilanlar şu şekildedir.

• Ecetem Temizlik tarafından görevlendirilmek üzere temizlikçi bayan personeller alınacaktır. Alınacak personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Yol ve yemek imkanları vardır. İlana son başvuru tarihi 23 Ağustos 2012’dir.

• Kutay Kutu Sanayii tarafından elektrik bakım ve onarımında deneyimli elektrikçi alınacaktır. Personelin meslek lisesi mezunu, en az 2 yıl deneyimli olması gerekmektedir. Servis olanağı vardır. İlana son başvuru tarihi 23 Ağustos 2012’dir.

• Şedele Matbaacılık tarafından fabrikada istihdam edilmek üzere 2 temizlik görevlisi alınacaktır. Alınacak personel en az ilköğretim mezunu ve vardiyalı sistemde çalışabilmelidir. İlana son başvuru tarihi 23 Ağustos 2012’dir.

• BMR Tekstil tarafından tekstil işçileri alınacaktır. Overlokçu, ortacı, reçmeci ve singerci olarak alınacak personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Servis ve yemek
imkanları mevcuttur. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

• Günkar Tekstil tarafından deneyimli görsel tasarım uzmanı alınacaktır. Yol ve yemek imkanları sağlanacaktır. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

• Er-On Tekstil tarafından deneyimli sekreter alınacaktır. Alınacak personel telefon trafiğini yönetecek ve ofis işlerini koordine edecektir. Office programlarında hakim olan kişiler tercih sebebidir. İşyerine servis bulunmaktadır. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

• Ozon Giyim tarafından satış temsilcisi alınacaktır. Alınacak personelin en az lise ve dengi okul mezunu olması gereklidir. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

• Efe Ayakkabı tarafından imalat bölümünde çalışacak 20 personel alınacaktır. En az ilköğretim mezunu olması gereken adaylara servis olanağı sunulacaktır. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

• Doğan Ofset Yayın tarafından en az ilköğretim mezunu matbaa işçisi alınacaktır. Personele servis ve özel sağlık sigortası imkanları sunulacaktır. İlana son başvuru tarihi 21 Ağustos 2012’dir.

• Dem Tekstil tarafından paketleme işinde çalışacak personel alınacaktır. Personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Servis bulunmaktadır. İlana son başvuru tarihi 17 Ağustos 2012’dir.


Bir önceki yazımız olan İşkur İstanbul Ataşehir İş İlanları başlıklı makalemizde Ataşehir İş İlanları, İşkur İş İlanları ve İşkur İstanbul hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ