İşkur Kocaeli İş İlanları

İşkur Kocaeli İş İlanları

İzmit İşkur’dan açıklanan güncel ilanlar;

Sezernet tarafından A2 ehliyetli kurye alınacaktır. Alınacak personelin 18-40 yaşlarında, en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 17 Ağustos 2012’dir.

NCS Akaryakıt tarafından petrol istasyonunda çalışmak üzere pompacı ve yıkamacı alınacaktır. Alınacak personelin en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 22 Ağustos 2012’dir.

Uzmanlar Servis Yedek Parça tarafından muhasebeci alınacaktır. Alınacak personelin fatura kesimi, stok takibi, banka borç ve alacak takibi gibi konularda deneyimli olması gerekmektedir. Alınacak personel 18-25 yaşları arasında, Gebze’de ikamet ediyor olması gerekmektedir. İlana son başvuru tarihi 16 Ağustos 2012’dir.

Plasvakum Plastik Metal Sanayii tarafından makine ve imalat bölümünde görevlendirilmek üzere elemanlar alınacaktır. Çalışma yeri Gebze’dir. Yol ücreti firma tarafından karşılanmaktadır. İlana son başvuru tarihi 16 Ağustos 2012’dir.

Baytuna Sağlık tarafından görevlendirilmek üzere radyoloji-radyoterapi teknisyeni alınacaktır. Başvuracak personelin Gebze ve civarında ikamet ediyor olması tercih nedenidir. İlana son
başvuru tarihi 30 Temmuz 2012’dir.

Mesplast Ticaret tarafından muhasebeci alınacaktır. Alınacak bayan personelin üniversite mezunu olması ve LOGO programını bilmesi gerekmektedir. Tercih edilen ikamet yerleri
Gebze ve Darıca’dır. İlana son başvuru tarihi 16 Ağustos 2012’dir.

Kartepe Turizm tarafından temizlikçi personel alınacaktır. Alınacak personel maksimum 40 yaşında ve ilköğretim mezunu olmalıdır. Tercih edilen ikamet yeri Kartepe ve civarıdır. İlana son başvuru tarihi 30 Temmuz 2012’dir.

Unifo Gıda tarafından beden işçisi alınacaktır. Personelin 20-40 yaşları arasında, en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Personelin Gebze ve Darıca’da ikamet ediyor olması servis nedeniyle gereklidir. İlana son başvuru tarihi 17 Ağustos 2012’dir.

Spormod Tekstil tarafından ütücü alınacaktır. En az ilköğretim okulu mezunu olması gereken personele fabrikaya kadar servis imkanı sağlanacaktır. İlana son başvuru tarihi 18 Ağustos
2012’dir.


Bir önceki yazımız olan İşkur İstanbul Ataşehir İş İlanları başlıklı makalemizde Ataşehir İş İlanları, İşkur İş İlanları ve İşkur İstanbul hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ