Kırşehir İşkur

Kırşehir İşkur

İşkur kurslarıİşkur sizlere meslek edindirmeyi vaad ediyor. İşkur Meslek edindirme kurslarıyla sizleri yetiştirerek, sizlere gerekli eğitimi vererek, sizlere para kazanabileceğiniz yeni bir gelecek vaad ediyor. Sizlerde size en yakın işkur’a gidebilir ve meslek edindirme kurslarıyla ilgili istek ve düşüncelerini belirtebilirsiniz.

Kırşehir bölgesinde oturan ve işkur meslek edindirme kurslarına katılmak isteyen vatandaşlarımız, aşağıdaki kısımda Kırşehir işkur Meslek edindirme kursunun adresini ve iletişim bilgilerini bulabilir.

Kırşehir İşkur – Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
Telefon (0 386) 213 12 20 – 213 12 25
Faks (0 386) 213 33 75
E-Posta kirsehir@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Ömer Faruk AKYOL
Adres Medrese Mahallesi Dr. İsmail Yağız Cad. 62.sok. No:3 KIRŞEHİR

Bir önceki yazımız olan Kırklareli İşkur başlıklı makalemizde işkur, işkur adres ve işkur kursları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Emrah Yüksel dedi ki:

    sayın kırsehır işkur çalısma kurumu il muduru. mucurun boş kadrolarına kırsehır işkur imam alacaktı.pazartesi mesaj geldi. işkur sizinle iletişime geçecek tır diye. suan 10 gun falan oldu. hç bir haber gelmedi. lutfen en kısa zaman da bizleri haberdar etmenizi. umuyoruz 7 arkadaşlarla sizlerden mutlu bir haber beklemekteyız. insallah bize en kısa zaman da haber vermenizi. umuyoruz. saygılar. ve. sevgilerimlee.

BİR YORUM YAZ