Şanlıurfa’da 500 kişiye Çağrı Merkezinde İş fırsatı!

Şanlıurfa’da 500 kişiye Çağrı Merkezinde İş fırsatı!

Şanlıurfa'da 500 kişiye Çağrı Merkezinde İş fırsatı!Müşterilerin; gereksinimlerine en iyi, en doğru ve en hızlı şekilde cevap verilmek amacıyla faaliyet veren çağrı merkezleri son yılların en gözde meslekleri arasında yer alıyor. Firmalar müşterilerinin hizmet beklentisini karşılayabilmenin çözümünü Çağrı merkezleri ile karşılıyorlar. Müşterilerinin beklentilerini en kaliteli şekilde karşılamanın tek yolu 7/24 destek verildiğini hissettirmenin en etkili yollarından biri “Çağrı Merkezleri”dir. Tempo Çağrı Merkezi de Şanlıurfa’da 500 kişiyi isdihdam edecek bir proje ile ilgili çalışmalar yapıyor. Firmanın Genel Müdürü Cemal Akar, İnsan Kaynakları Yönetimi Direktörü Özgül Toplan ve beraberindeki yöneticiler İş-kur Şanlıurfa İl Müdürü Necdet Karasevda’yı ziyaret ederek projeyle ilgili kurs programı anlaşmasını imzaladı.

İş-kur İl Müdürü Necdet Karasevda, konuyla ilgili açıklama yaptı. Şanlıurfa’da yaşayan gençleri bu kursa katılmaya davet etti.  “Şanlıurfa ilinde işsizliğin azaltılması ve istihdamın sağlanması için çok yoğun bir çalışma temposu içerisindeyiz. Bizler iş-kur ailesi olarak her zaman vatandaşların hizmetindeyiz.

Yeni projeler geliştirerek işsiz vatandaşlarımızın iş bulma ve ekonomik özgürlüklerini kazanmaları için çalışıyoruz. Çalışmalarımız bu tür faaliyetlerle sınırlı kalmayacak. Çok daha güzel projeler ve faaliyetlerle 2013 yılında da İş-kur hizmette olacaktır. Yapılan bu anlaşmayla birlikte sosyal sorumluluk çerçevesi içerisinde elemanların yüzde 70’ini bayanlar ve engelli bireyler oluşturacaktır. Anlaşmanın hayırlara vesile olmasını diliyorum, dedi.

Tempo Şanlıurfa ve diğer lokasyonları için açık pozisyonlara buradan ulaşarak başvuru yapabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan TEKZEN Yapı Market İş Başvurusu 2015 başlıklı makalemizde TEKZEN açık pozisyonlar, TEKZEN başvuru formu ve TEKZEN eleman alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. YUNUS BEŞKAT dedi ki:

  ben çağrı merkezi kursuna kayıt olmak istiyom… Şanlıurfa

 2. DURSUN BOZ dedi ki:

  BEN DURSUN BOZ KIZIM BENDE ÇAGRI MERKEZİNE KAYIT OLMAK İSTİYORM TİCARET MESLEK LİSESİ BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ ÖGRENCİSİYİM ŞANLIURFA MERKEZDE OTURUYORUM…….

 3. said çelik dedi ki:

  ben said çelik bende çağrı merkezinde çalışmak istiyorum

 4. MEHMET REŞİT ÖZYAVUZ dedi ki:

  YÜKSEK OKUL MEZUNU MUHASEBE BÖLÜMÜ ARTI 4.sınıf aöf işletme de okuyorum

 5. MEHMET REŞİT ÖZYAVUZ dedi ki:

  çağrı merkezinde çalışmak istiyorum

 6. ismail atmaca dedi ki:

  Cagri Merkezinde calismak istiyorum part time alimlariniz var ise saygilar.

 7. lutfiye hayva dedi ki:

  Ben calismak isyerim ticaret meslek lisesinde lise ikiye kadar okudum

 8. dilek dedi ki:

  Ben çalışmak istiyorum bu yil mezun oldum yirmi gün sonra bitiyor okulum eğer size uyarsa bi fırsatı değerlendirmek isterim

BİR YORUM YAZ