Şirinevler İŞKUR kursları

İş arayanlarla işverenleri buluşturan kamusal hizmet alanı İŞKUR hizmetlerini sürdürüyor. İş piyasasında aranan kalifiye eleman yetiştirmek için kurumun açtığı Meslek Edindirme Kursları büyük ilgi görüyor. İşsiz gençlerin, engelli ve eski hükümlü vatandaşların ilgi duydukları alanda kurslar düzenleniyor. Bizler de sayfamızda İşkur hizmetlerini takipçilerimize duyurmak, bu hizmetlerden geniş halk kesimlerinin faydalanmasını sağlamak amacıyla bilgilendirmeler yapıyoruz.

İstanbul ilinde Bahçelievler de de İşkur büyük ilgi görüyor. İstanbul İşkur Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü de diğer il ve ilçelerde olduğu gibi Bahçelievler de Meslek Edindirme Kursları açarak kalifiye elemanlar yetişmesine katkı sağlıyor. Bahçelievler’de yaşayan ve İşkur meslek edindirme kurslarına katılmak isteyen vatandaşlarımız, aşağıdaki kısımda Bahçelievler İşkur Meslek edindirme kursunun  adresini ve iletişim bilgilerini bulabilir. İşkur Şirinevler’de bulunan hizmet merkezi Bahçelievler İşkur olarak her iki semte de hizmet vermektedir.

İstanbul – Bahçelievler İşkur Hizmet Merkezi iletişim bilgilerini aşağıda görebilirsiniz.

İstanbul – Bahçelievler İşkur Hizmet Merkezi
Telefon (0 212) 551 33 38 – (0 212) 551 41 75
Faks (0 212) 503 45 49
E-Posta bahcelievler@iskur.gov.tr
İl/Şube Müdürü Necla TANIŞ
Adres Şirinevler Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Cad.2.Sok.No:14 Bahçelievler-İSTANBUL

İşkur Kurslarını Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

Açık İş ilanlarını Görmek İçin TIKLAYINIZ!

2014 Personel Alımı Başvuruları İçin TIKLAYINIZ!


Bir önceki yazımız olan Bursa İşkur başlıklı makalemizde Bursa İşkur, bursa işkur adresi ve bursa işkur kursları hakkında bilgiler verilmektedir.


1 yorum

  1. eski hükümlü belgesini e devletten cıktı alsam kabul oluyormu veya şirin evlere baglıyım bana msn veya fes adresi verseniz göndersem kabul olurmu

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*