Fransız Şekli Manikür Nasıl Yapılır ? Resimleri

Fransız Şekli Manikür Nasıl Yapılır ? Resimleri

Fransız Şekli Manikür Nasıl Yapılır ? Resimleri

Fransız Şekli Manikür Nasıl Yapılır ? Resimleri

Fransız Manikürü Nasıl Yapılır

Bayanların çok kullandığı ve görüntü olarakta hoş gözüken fransız manikürünü kendinizde evde yapabilmeniz için aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz. Önceleri sadece tırnak kısımları beyaz olarak yapılan fransız manikürü artık koyu renklerle ve mat olanlarıyla da çok farklı bir görünüme sahip oluyor. Tercih sizin bayanlar…

– Önce her manikürden önce olduğu gibi ellerimizi kremler ya da bebe yağıyla yumuşatıyoruz.

– Tırnaklarınızı uygun uzunlukta kesin ve törpüleyin. Eğer kırılmaya meyilliyse ön kısmını düz ve yanları kıvrımlı kesin. Tırnak üzerinde kolayca kayan bir törpü seçin. Çevresindeki gereksiz etleri ve kütikülleri kesin.

– Tırnaklarınız hazırsa önce bir kat parlatıcı oje ile işe başlayın. Renkli Fransız manikürü deneyecekseniz bu işleme gerek yok. Bunlar kuruduktan sonra ister manikür bandıyla, ister sıradan bir bantla tırnağınızın uzun tarafını açıkta bırakacak şekilde kapatarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

– Taban olarak ten rengi, uçuk pembe, rakı beyazı da kullanarak daha doğal bir görünüm elde edebilirsiniz.

– Özellikle metalik renkleri neonlar ve pastellerle kombinlemekte bu sezon serbestsiniz. Hatta bazı tırnaklarınıza oje bantları ya da desenler kullanabilirsiniz.Fransız Şekli Manikür Nasıl Yapılır ? Resimleri


Bir önceki yazımız olan Halk Bankası Eleman Alım Sınavları Ne zaman ? başlıklı makalemizde Halk Bankası, Halk Bankası Eleman Alım Sınavları Ne zaman ? ve Halk Bankası Personel alım sınavı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ