Sinema Bir bilet alana Bir bilet Bedava Gnctrkcll Kampanyası

Sinema Bir bilet alana Bir bilet Bedava Gnctrkcll Kampanyası

Sinema Bir bilet alana Bir bilet Bedava Gnctrkcll Kampanyası

Sinema Bir bilet alana Bir bilet Bedava Gnctrkcll Kampanyası

Sadece sana, hafta içi her gün 19.00 ‘a kadar tüm seanslarda 1 bilet aldığında 1 bilet hediye! Kampanyadan yararlanmak için tek yapman gereken cep telefon numaranı ve kampanya şifreni kullanmak.

SFR1 yaz 2222’ye gönder, gnçtrkcll Sinema kampanyası şifreni öğren. Şifre tek kullanımlık olup 0,4 TL olarak ücretlendirilir. Kullanılmayan şifreler 1 gün sonrasında geçersiz olur

Film ve seans bilgilerini http://www.ifistanbul.com/tr/ sitesinden inceleyebilirsin.

!F dönemleri :
İstanbul : 16-26 Subat
Ankara : 1-4 Mart
İzmir : 2-4 Mart

Kampanya tüm Gnctrkcll’liler icin 16-26 Şubat 2012 İstanbul / 01-04 Mart 2012 Ankara / 02-04 Mart 2012 İzmir !F Film Festivali’nde geçerlidir. Festival kapsamındaki anlaşmalı sinemalarda, hafta içi her gün 19.00 seansına kadar 1 bilet alan gnctrkcll’liye 1 bilet hediyedir. Kampanya şifresi 2222ye SFR1 yazıp göndererek alınır. Kampanyadan yararlanmak için, Gnctrkcll kampanya şifresi işlem esnasında hat numarası ile birlikte kasiyere/satış görevlisine söylenmelidir. Şifre alma talebi (KDV/ÖİV dahil) 1SMS/40 KRŞ olarak ücretlendirilir. Şifreler tek kullanımlıktır, kullanılmayan şifreler 1 gün içinde geçerliliğini yitirir. Gnctrkcll Kulüp üyesi olmak için GNC yazıp 2222ye ücretsiz göndermek yeterlidir. Bir kişi bir cep telefonu numarası ile kampanya boyunca 20 adet şifre alabilir. Turkcell, kampanya tarih ve şartlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir, !F Film Festivali kapsamında oluşabilecek aksaklıklardan sorumlu değildir.

kaynak: gnctrkcll.com.tr


Bir önceki yazımız olan Muhteşem Saçlar Elidor Reklamı 2012 başlıklı makalemizde elidor muhteşem saçlar, elidor reklamı ve elidor reklamları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ