Evde Ek İş Fikirleri

Evde Ek İş Fikirleri 2017

Günümüzde tüm işlerimi, İnternet’ten halleden insanoğlu, artık ofis, büro ya da herhangi bir iş yeri gereksinimini de ortadan kaldırıyor. Dışarıya çıktığımızda etrafımızdaki insanların, yakın çevremizin ve hatta çoğu zaman kendimizin elimizden düşmeyen telefonlarımızı bir gözümüzde canlandıralım. Bu kadar insan demek ki aradığını cep telefonlarındaki İnternet üzerinde buluyor. Neden bizler de herkesin içerisinde bulunduğu bir alana dahil olup kazanç sağlamayalım? Böyle bir kazanç modelinin benimsenmesi ile birlikte evden para kazanma düşüncesi de gerçeğe kavuşur.

evde ek iş, evde iş imkanı, evlere ek iş veren firmalar

Yaşam şartları gereği evden dışarı gidip çalışma imkanı olmayanlar, evde çocuğu olup bırakıp gidip çalışamayanlar için evde iş yapma imkanları vardır. Bazı sektörler bazı işlerini evlerde parça başı yaptırmayı tercih ederler. Bu şekilde hem bünyelerinde çalıştırdıkları işçi sayısından ve giderinden tasarruf ederler, hem de ev hanımlarına iş imkanı doğmuş olur. Karşılıklı her iki taraf için de çıkarlar söz konusudur. Hanımlar evde hem çocuğuna bakar, yemeğini yapar, evini temizler hem de bir yandan aile bütçesine katkıda bulunurlar.

Gelelim en önemli ve gerçek soruya evden nasıl kazanç sağlanır? Bu sorunun sadece tek bir cevabı yoktur. Hatta sadece İnternet ile sınırlı değiliz. Sizlere bu yazımızda ve diğer makalelerimizde sık sık yeni gelişen iş modellerini araştırarak sunum yapacağız. Kimimizin sadece ek iş olarak başlayacağı bu iş modelleri ile çok ciddi kazançlar sağlayabilmemiz de mümkündür. Önemli olan kendi yeteneğimize ve ayırabileceğimiz zaman dilimine en uygun olan iş modelini seçebilmektir.

evde ek iş, evde ek iş imkanı, evde iş

Evde Ne Tür İşler Yapılabilir?

2018 yılının yine iş fırsatlarının çok olacağı bir yıl olacağı söylenebilir. Ek iş fikirleri ile ilgilenen insanlar için her geçen gün farklı bir olanak ortaya çıkıyor. Son zamanlarda çalışan insanlar hazır yiyeceklerden uzak durmaya başladıkları için restoranlar daha çok menülerinde ev yemeği çeşitlerini sunmaya özen gösteriyor. Eğer mutfak ve yemek pişirme gibi konularda kendinize güveniyorsanız evde yemek yaparak restoranlara satma şansınız var. Bu tarz yemeklerde en çok tercih edilenler mantı, hamur çorbası, köfte türleri ve sarma gibi çeşitlerdir.

Evde Ek İş Fikirleri

Evde Çocuk Bakıcılığı Yaparak Kazanç Sağlamak

İlk iş modeli bayanlara yönelik. Çocukları ile ilgilenebilecek zamanı dahi bulamayarak sürekli hayat ile mücadele etmek zorunda kalan ebeveynlerin sayısı gün geçtikçe artmakta. Ortaya da böylesine büyük bir açık doğmaktadır. Çocuklar ile anlaşabilen ve sıcakkanlı bir kişiliğe sahipseniz, sabrınız da varsa ayda en az 1.000 TL kazanç sağlayabileceğiniz bir sektördür.

Evde Makale Yazarak Para Kazanmak

Hem bayanların hem de erkeklerin tercih edebileceği bir iş modeli olup, kelimeler ile arası iyi olan ve yazmaktan zevk alan herkesin tercih edebileceği bir iştir. Sadece günlük 4 saatinizi ayırarak 600 TL kazanç sağlayabileceğiniz bir alandır. Tabi çalışma saatlerinizi arttırmak ve makalelerinizin kalitesinden emin olup daha fazla ücret karşılığı sunum yapmak sizlerin elinizde. Burada da evinizden çalışma avantajınızın yanı sıra kendi işinizin patronu olma avantajına da sahipsiniz. Evde ek iş konusunda güzel bir alternatif olabilir.

Youtube’ta Video Yayınlayarak Para Kazanmak

Youtube, web sayfasına daha çok izleyici çekebilecek, sitesine olan katılımı arttırabilecek insanlara ihtiyaç duyuyor. Bu ihtiyacını karşılamayı başaran kullanıcılara ise çalışmalarının kalitesi karşılığında bir ücret ödüyor. Yapmanız gereken öncelikle Youtube kaydınızı yayımcı kimliğiniz ile gerçekleştirmenizdir. Ardından kendi kanalınızı oluşturup içerisinde video yayınlarınızı insanların beklentisine göre sunabilmenizdir. Kendinizi bir nevi televizyon kanalı sahibi gibi düşünürseniz insanların neleri en çok izlemekten keyif alacaklarınızı da düzenli olarak araştırırsanız ve bu talep gören içeriklerinize reklamları da dahil ederseniz kazanç sağlamaya başlayabilirsiniz.

Web Sitelerine Editörlük Hizmeti Vererek Kazanç Sağlamak

Web sitelerin içeriklerini hazırlayıp, düzenleyip siteye dahil edebilme işlemlerine editörlük denilmektedir. Günün belirli saatlerinizi bu işe ayırarak, yazıları denetleyerek ve içeriklerin fotoğraflarını istenen boya getirip yayımlayarak kazanç sağlanabiliyor. Ancak bu iş modeli için WordPress, Joomla ve/veya Drupal program bilgisine sahip olunması isteniyor. Çünkü sitelerin tüm içerikleri bu programların kullanılmasıyla düzenlenip okuyucularına ulaşmaktadır.

Evde Sabun, Mum, Örgü, Dantel, Keçe İşi, Maket v.b. Hobiler ile Kazanç Sağlamak

Doğru stratejiler izlenirse aslında en keyifli iş modellerinden biridir. Çünkü hobilerinizden para kazanma şansına sahip oluyorsunuz. Her insanın ilgi duyduğu ve üretimini zevk ile yaptığı ürün farklıdır. Sizlerin de el becerileriniz dahilinde üretebileceğiniz bir ürün olabilir. Örneğin güzel kalıplar alarak kokulu mumlar ve sabunlar üretebilirsiniz. Ya da örgü, dantel gibi konularda becerikliyseniz bu alanda güzel ürünler üretip pazarlamasını yapabilirsiniz. Ne yapacağınızı bilmiyorsanız evlere nikah şekeri veren firmalar var. Eve ek iş evren firmalar şeklinde internette bu kişilere erişerek onlar ile çalışmaya başlayabilirsiniz. Ardından kendi orijinal fikirlerinizi işe katarak kendi özel nikah şekerlerinizi yapıp satış işlemine geçebilirsiniz.

Tüm Evde Ek İş İlanları için Evde Ek İş linkini ziyaret edebilirsiniz.

49 yorum

  1. Konya karatayda oturuyorum paketleme işi yaptım ekibim var yardımcı olmanızı istiyorum yorumumu dikkate almanızı istiyorum acil işe ihtiyacım var yardımcı olun

  2. Antalya kepezde oturuyorum iki bayanız acil iş imkanı istiyoruz. Paketleme, kalem montaj , nikah şekeri paketleme, tespih, anahtarlık, ne olursa acil dönüş yaparsanız sevinirim.

  3. MERHABALAR BEN BURSA NIM YILDIRIM İLÇESİNDE OTURUYORUM. EŞARPLARA BONCUKLU PÜSKÜLBAĞLAMA VE YA EŞARPLARA BONCUKLU İP BAĞLAMA YAPABILİRİM. GERI DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*