1.700 zabıt katibi, 200 mübaşir alımını onayladım!

1.700 zabıt katibi, 200 mübaşir alımını onayladım!

‏Maliye Bakanı Mehmet Şimşek twitter hesabını ne aktif kullanan bakanlardan birisi. Bakan Şimşek daha öncede kamu kurum ve kuruluşlarına yapılması planlanan memur alımlarının müjdesini takipçilerine twitter hesabından attığı tweet ile müjdeledi. Daha önce yeni personel alımına ilişkin açıklama yapacağını duyuran Şimşek, beklenen açıklamayı bir saat önce yaptı.

Bakan Şimşek bu akşam Adalet Bakanlığı’na 1.700 zabıt katibi, 200 mübaşir alınacağının müjdesini verdi. Ancak detaylı açıklamayı daha sonra yapacağını belirterek takipçilerini merakta bıraktı.

Bakan Şimşek’in twitleri;

@memetsimsek

Yargının hızlandırılması sürecine desteğimiz sürüyor. Adalet Bakanlığı’na 1.700 zabıt katibi, 200 mübaşir alımına ilişkin onayı imzaladım.

‏@memetsimsek

İlgili olan herkese hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, hepinize hayırlı akşamlar diliyorum.

@memetsimsek

Yeni personel alımına ilişkin açıklamayı bu akşam 20.00 sularında yapacağım. Lutfen takip ediniz..Yokladım yüreğimin ceplerini, sana söyleyecek tek sözüm kalmış; vazgeçtim.

Ancak saatler 21:00 olmasına rağmen şimşek’ten henüz başka açıklama gelmedi.1.700 zabıt katibi, 200 mübaşir alımını onayladım!


Bir önceki yazımız olan 48. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası Sonuçları başlıklı makalemizde `sağlık bakanlığı, 48. Dönem Devlet Hizmet Yükümlülüğü Kurası ve Mazereti Atama Kurası hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ