İş Bankası İstanbul Memur Alımı Sınavı-2014

İş Bankası İstanbul Memur Alımı Sınavı-2014

İş Bankası Memur Alım SınavıTürkiye’nin en popüler bankalarından olan İş Bankası gerek yeni açacağı şubeleri, gerekse mevcut şubelerinde ihtiyaç bulunan kadrolara memur almak üzere sınav düzenliyor. İş Bankası Genel Müdürlük bölümleri ve İstanbul’un çeşitli ilçelerinde bulunan şubelere yerleştirmek üzere Memur Alımı Sınavı gerçekleştiriyor. İş Bankası İstanbul Memur Alımı Sınavı için başvurular devam ediyor. İlan şartlarına uyan adaylar 05 Mart 2014 Çarşamba günü saat 10:00’a kadar bankanın internet sitesinden başvurularını yapabilecekler. Adaylar ik.isbank.com.tr adresinde yer alan İş Başvuru Formunu doldurarak sınava katılmak üzere başvurularını üzerinden yapılabilecek. Adaylarda aranan şartlar başvuru formunda detaylı olarak belirtilmiştir.

İşte İş Bankası Sınavı İş Başvuru Formu 

İş Bankasının İstanbul’da bulunan Şubeleri ve Genel Müdürlük bölümlerinde isdihdam edilmek üzere sınava katılacak memur adayları yukarıdaki bağlantıdan online başvurularını gerçekleştirilecektir. İş Bankası İstanbul Memur Alımı Sınavı 10 – 11 ve 12 Mart 2014 tarihlerinde yapılacaktır. Adaylar Genel Yetenek Testi şeklinde uygulanacak olan Memur Alım Sınavı ve izleyen aşamalar sonucunda başarılı bulunduklarında kadro olanakları doğrultusunda İstanbul’da bulunan Şubeler ve Genel Müdürlük bölümler için görevlendirileceklerdir.

İlgilenen adayların başvurmasını tavsiye ediyoruz.


Bir önceki yazımız olan Gümrük 120 uzman yardımcısı alacak başlıklı makalemizde 2014 Gümrük Bakanlığı memur alımı sınavı, Gümrük 120 uzman yardımcısı alımı ve Gümrük 120 uzman yardımcısı sınav başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ