İş Bankası Müfettiş Yardımcılığı Sınavı

İş Bankası Müfettiş Yardımcılığı Sınavı

İş Bankası Memur Alımı Sınavı Başvurusu!Türkiye’nin en köklü bankası olan İş Bankası yeni bir sınavla müfettiş yardımcıları alıyor. İş Bankası Müfettiş Yardımcılığı Sınavı yazılı olarak mesleki bilgilere dayalı olacak. Sınavın genel yetenek testinden oluşan ilk aşaması 23.11.2013 tarihinde yapılacak.

ş Bankası Müfettiş Yardımcılığı Sınavının birinci aşamasında geçerli not alan adaylar değerlendirme merkezi tarafından çeşitli aktiviteler ve mülakata tabi tutulacak. eğer finans sektöründe kariyer yapmak istiyorsanız aranan kriterlere uygun olmanız hakinde bu sınava naşvurabilirsiniz.
Sınava başvurular 20.09.2013–10.11.2013 tarihleri arasında kabul edilecektir.

ş Bankası Müfettiş Yardımcılığı Sınavına katılma şartları hakkındaki detaylı bilgilere ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Sınava katılmak isteyenler başvurularını sadece Bankanın internet sitesinden yapabilecektir.

İş Bankası İstanbul şubelerinde görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi ve İnşaat Mühendisi pozisyonlarında da personel alınacaktır. Bankanın internet sitesinde alım ile ilgili detaylar bildirilmektedir. gerçekleştirilecektir.

Makine Mühendisi ve İnşaat Mühendisi pozisyonu başvuru detaylarına ve başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. 


Bir önceki yazımız olan Maliye'ye 480 iç denetçi kadrosu ihdas ediliyor başlıklı makalemizde 480 iç denetçi kadrosu, İç denetçi nedir ve İç denetçi sınavı tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ