Kamu Kurumlarına 5 Bin 360 Memur Alınacak!

Kamu Kurumlarına 5 Bin 360 Memur Alınacak!

Memur olma umuduyla bekleyenleri sevindirecek bir haber geldi. Kamu’da görev almak isteyenlere müjde! Kamu kurum ve kuruluşlarında görevlendirilmek üzere memur alınacağı Resmi Gazete‘de yayımlandı. Resmi Gazetenin bugün yayımlanan sayısında, çeşitli kamu kurumlarına toplam 5 bin 360 kişilik kadro tahsis edildiği haberi yer alıyor. Tahsis edilen kadroların listesi, detayları haberimizde!

750’si avukat ve 4 bin 610’u uzman ve uzman yardımcısı olmak üzere çeşitli kamu kurumlarında görevlendirilecek toplam 5 bin 360 kişilik kadro tahsis edildi.

Kim, Nereye Tahsis Edildi?

Resmi Gazetede memur alınacağı açıklanan kadroların tahsisine ilişkin Bakanlar Kurulu kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı.

Buna göre, aralarında Başbakanlık ve bazı bakanlıkların da bulunduğu çeşitli kurumlara toplam 750 avukat, 4 bin 610 uzman ve uzman yardımcısı kadrosu tahsis edildi. Detaylar geldiğinde sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.


Bir önceki yazımız olan KPSS Şartı Aranmadan 250 Antrenör Alınacak başlıklı makalemizde 250 Antrenör Alımı, Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu ve Gençlik ve Spor Bakanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ