Teknik öğretmenlere mühendislik sınavı başvuru kılavuzu

Teknik öğretmenlere mühendislik sınavı başvuru kılavuzu

Teknik Öğretmenlerin mühendis olmaları için sınava katılmaları gerekiyor. Mühendis olmak isteyen Teknik Öğretmenler sınav için başvuru işlemlerine bugün itibariyle başlayabilirler. 2013 Mühendislik Tamamlama sınavına katılacaklar için başvuru kılavuzu yayımlandı. 

2013 Mühendislik Tamamlama Sınavı, 21 Temmuz 2013 tarihinde Ankara’da yapılacaktır. Sınava başvurma işlemleri 10 Haziran 2013 tarihinde başlamak üzere 17 Haziran 2013 tarihinde sona erecektir.

Teknik öğretmenlere mühendislik sınavı başvuru kılavuzu2013 Mühendislik Tamamlama Sınavına, “teknik öğretmen” unvanını kazanmış olanlar başvurabileceklerdir. Bu kişilerin aşağıda belirtilen programlardan mezun olmaları gerekmektedir. Sınava başvurmak isteyen adaylar, Kılavuz ile Aday Başvuru Formuna başvuru süresi içinde ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden ulaşabilirler. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır. Kılavuzda başvurma, sınav, değerlendirme ile ilgili ayrıntılı bilgi yer almaktadır. Sınava başvuracak adayların kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programları Giriş Sınavı (2013-Mühendislik Tamamlama): Başvuru İşlemleri

Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Programları Giriş Sınavı 

(2013-Mühendislik Tamamlama): Başvuru İşlemleri ve kılavuzu.

2013 Mühendislik Tamamlama Kılavuzu

2013-Mühendislik Tamamlama Aday Başvuru Formu


Bir önceki yazımız olan Maliye'ye 480 iç denetçi kadrosu ihdas ediliyor başlıklı makalemizde 480 iç denetçi kadrosu, İç denetçi nedir ve İç denetçi sınavı tarihleri hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ