TİGEM görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı soru ve yanıtları

TİGEM görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı soru ve yanıtları
Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği gereğince, Genel Müdürlük merkez ve taşra teşkilatında sözleşmeli personel statüsünde çalışan personele yönelik görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı yapılmıştır. TİGEM mensuplarının katıldığı sınav Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü (YEĞİTEK) tarafından düzenlenmiştir. Nevşehir Kozaklı’da yapılan sınav iki aşamalı yapılmıştır. Görevde Yükselme Sınavı 13 Ekim 2012, Cumartesi günü, Saat: 10.00’da, Unvan Değişikliği Sınavı 13 Ekim 2012, Cumartesi günü, Saat: 10.00’da yapılmıştır.

13 Ekim 2012 Tarihli Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavına katılanlar için Soru ve Cevap Anahtarları yayımlanmıştır.

SORU VE CEVAPLAR İÇİN TIKLAYINIZ


Bir önceki yazımız olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sözleşmeli personeli sınavı soru ve cevapları başlıklı makalemizde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sözleşmeli personel sınavı ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı sözleşmeli personel sınavı soru ve cevapları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ