Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı sınavı başvurusu

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı sınavı başvurusu

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı Türkiye’nin en köklü bankalarından olan Vakıfbank, 1954 yılında kuruldu. Vakıf kaynakları değerlendirerek kurulan Vakıfbank, çağdaş bankacılık yöntemleri ve uygulamalarıyla Türkiye’nin tasarruf düzeyinin gelişim sürecine ivme kazandırmıştır.

Vakıfbank müşteriler, çalışanlar, hissedarlar ve topluma kattığı değerleri sürekli artırma misyonuyla hareket ederek, sürekli büyüme hacmini arttırmaya çalışıyor.

Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan Vakıfbank’ın Türkiye’de 22 Bölge Müdürlüğü ve yurt içinde 841, yurtdışında hizmet veren 3 şubesi ve 23 adet İştirak ve Bağlı Ortaklığı mevcuttur. 14.554 çalışanı bulunan Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı Giriş sınavı ile yeni memur alımına hazırlanıyor.

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı Giriş sınavı Ankara ve İstanbul’da 5 Nisan 2014 Cumartesi günü gerçekleştirilecektir.

Sınava katılmak isteyen müfettiş yardımcılığı adayları için sınav Adayların başvuru formlarının en geç 14 Şubat 2014 Cuma günü Vakıfbank insan kaynakları birimine gönderilmesi gerekmektedir. İnternet üzerinden başvurular saat 19.00’da sona ermektedir.

Ayrıntılı bilgi için; www.vakifbank.com.tr

T. Vakıflar Bankası T.A.O. Müfettiş Yardımcılığı Sınav Broşürüne ulaşmak için tıklayınız.

T. Vakıflar Bankası T.A.O. Müfettiş Yardımcılığı Sınav Başvuru Formuna ulaşmak için tıklayınız.


Bir önceki yazımız olan Şubatta Bin 620 engelli memur alınacak başlıklı makalemizde Devlet Personel Başkanlığı, Devlet Personel Başkanlığı engelli memur alımı ve engelli memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ