Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı Duyurusu

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı Duyurusu

Vakıfbank Müfettiş Yardımcılığı Sınavı

Ülkemizin köklü kamu bankaları arasında yer alan Vakıflar Bankası memur alımları ile ilgili yılın belli zamanlarında sınav düzenleyerek memur alımlarını gerçekleştiriyor. Vakıflar Bankası web sayfasını ve sitemizi takip ederek memur alımı ile ilgili ilanları ve sınavlar hakkında bilgiye kolaylıkla erişebilirsiniz. Vakıflar Bankası bir süre önce müfettiş yardımcısı alımı ile ilgili ilan yayımladı. Bu ilan ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı ilana buradan ulaşabilirsiniz.

Vakıflar Bankasında Müfettiş Yardımcı olmak isteyen adayların başvuru değerlendirmeleri tamamlandı. 26 Ocak 2013 (Cumartesi) günü yapılacak olan Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavına başvurusu kabul edilen adaylar bankanın resmi sitesinde açıklandı. Sınav başvurunuzun kabul edilip edilmediğini buradan kontrol edebilirsiniz.

Müfettiş Yardımcısı sınavına katılmaya hak kazanan adaylara 26 Ocak 2013 (Cumartesi) günü yapılacak sınavlarda başarılar diliyoruz. Sınav sonuçları açılandığında sizlere buradan duyuracağız. Facebook sayfamızı takip ederek de banka ilanlarını, banka sınav tarihlerini ve sınav sonuçlarının anında öğrenebilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Adalet Bakanlığı'na 30 bin personel alınacak başlıklı makalemizde Adalet Bakanlığı mübaşir alımı, Adalet Bakanlığı personel alımı ve Adalet Bakanlığı sözleşmeli memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ