İş Bankası memur alımı sınavı

İş Bankası memur alımı sınavı

İş Bankası Memur Alım SınavıErzurum, Gaziantep Ve Konya Memur Alım Sınavı

Türkiye’nin en köklü bankalarından olan İş Bankası yeni memur alımı için sınav düzenliyor. Bankanın memur ihtiyacı olan Erzurum, Gaziantep Ve Konya illerindeki açık pozisyonlarda görevlendirilmek üzere yeni memurlar alınacak. Sınavda adayların mesleki bilgi, sayısal-sözel yetenek vb. konularda bilgilerini ölçmek için farklı türde sorular sorulacaktır. Erzurum, Gaziantep Ve Konya illerinde ve ilçelerindeki şubelerde  görev almak isteyen kariyerini finans sektöründe yapmak isteyen gençlerin online başvuru yapmaları gerekmektedir.

İş Bankasının Erzurum, Gaziantep Ve Konya bölgelerinde bulunan şubelerinde görevlendirilmek üzere sınavla memur alım sınavı gerçekleştirilecektir. Memur alım sınavı 23 Şubat 2014 Pazar günü yapılacaktır. Bankanın memur alım sınavı ve izleyen aşamalarında başarılı bulunan adaylara, kadro olanakları doğrultusunda başvuru broşüründeki iller ve bu illere bağlı ilçelerde bulunan şubelerde görev teklifi yapılacaktır.

İş Bankası Erzurum, Gaziantep Ve Konya Memur Alım Sınavı başvuru şartları ve başvurusu için tıklayınız.


Bir önceki yazımız olan 6 yıl erken emeklilik geliyor! başlıklı makalemizde doğum borçlanması, erken emeklilik ve erken emeklilik şartları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ