Turkcell’den Öğretmenler Günü Kampanyası

Turkcell’den Öğretmenler Günü Kampanyası

24 Kasım ülkemizde Öğretmenler günü olarak kutlanıyor. Bu özel günü taçlandıracake özel kampanya haberleri öğretmenleri sevindiriyor. 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle öğretmenlere ücretsiz ya da indirimli farklı kampanyalar sunuluyor. İletişim devi Turkcell’de öğretmenleri sevindirecek bir kampanya müjdesi verdi.
Turkcell Öğretmenler Günü nedeniyle, 24 Kasım 2011 tarihinde Kamu Tarifesindeki tüm öğretmenlere bedava konuşma, mesajlaşma ve 250 MB internet hediye kampanyası sunuyor.
Ayrıca www.okul.com.tr`den hiçbir ödeme yapmadan 1 aylık Digienglish İngilizce Paketi 1 hafta boyunca ücretsiz. Bu kampanyaya katılım ve üyelik de öğretmenlerimize ücretsizdir.

Öğretmenler Günü Kampanyasından nasıl yararlanılır?

Öğretmenler Günü tarifesinden yararlanmak için öncelikle Faturalı Kamu hattı kullanmak gerekiyor. Herhangi bir bireysel Faturalı Kamu Tarifesi kullanan aboneler OGRETMEN yazıp 2222`ye göndererek 24 Kasım Öğretmenler gününde kullanılmak üzere ücretsiz yurt içi Turkcell`lilerle sınırsız görüşme, 10.000 sms ve 250 mb internet kullanabilir.
Kampanya katılımı 23 ve 24 Kasım 2011 tarihlerinde yapılabilir.
Bu kampanya 24 Kasım günü 00:00 24:00 arasında geçerlidir.
23 ve 30 Kasım 2011 tarihleri arasında okul.com.tr Digienglish İngilizce Eğitim paketinden faydalanabilmek için ayrıca www.okul.com.tr’ye ücretsiz üye olunması gerekmektedir.
Paket, www.okul.com.tr’den aktif edildikten sonra sitedeki eğitim açıklamasında belirtilen süre boyunca kullanılabilecektir. Data ve sms limitlerini bitiren aboneler kendi paket veya servis ücretleri üzerinden ücretlendirileceklerdir.
Bizde İskur.Us olarak öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü kutluyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ