ÖSYM sınavlarında gözetmen olmak isteyen öğretmenler dikkat!

ÖSYM sınavlarında gözetmen olmak isteyen öğretmenler dikkat!

2013 yılında yapılacak ÖSYM Sınavlarında görev almak isteyen öğretmenler başvurularını şimdiden yapmaları gerekiyor. Bu öğretmenlerin Mebbis Kişisel Bilgiler Modülü sayfasına yeni eklenen ÖSYM Sınavlarına Katılmak İstiyorum Kutucuğunu işaretleyip kayıt bildirimi yapmaları gerekmektedir. 

Sınavlarda gözetmen olmak isteyen öğretmenlerin Mebbis sayfasına eklenen “ÖSYM sınavlarında katılmak istiyorum” kutucuğunu işaretlemek için Mebbis sayfasında Kişisel Bilgiler Modülüne girdikten genel bilgiler sayfasında yer alan kutucuğunu işaretledikten sonra Kaydet tuşunu basmaları gerekmektedir.

Mebbis; bu güncellemeyi yapmayanların ÖSYM Sınavlarında görev alamayacakları konusunda öğretmenleri uyardı.

İşte o uyarı;

Aşağıdaki kutucuğu işaretlemeyen personel ÖSYM sınavlarında görev alamayacaktır. Fakat bu kutucuğun işaretli olması kesinlikle sınavda görev alacaksınız demek değildir! Bu alan sadece ÖSYM görevli işlemleri sistemindeki kurum ve ünvan bilgilerinizin güncel olmasını sağlayacaktır.

 

Sınav Durumu : ÖSYM Sınavlarına Katılmak İstiyorum.


Bir önceki yazımız olan 40 Bin Öğretmen Ataması Ne Zaman Yapılacak? başlıklı makalemizde 2012 KPSS sonuçları, 40 bin öğretmen ataması ve milli eğitim bakanlığı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ