ÖMSS sonuçları açıklandı

ÖMSS sonuçları açıklandı

ömss-sonuclariEngellilere memurluk fırsatı açan engelli memur sınavının sonuçları açıklandı. 2014-ÖMSS ile engelli memur yerleştirme sonuçları belli oldu. Kamu kurum ve kuruluşlarında görevlendirilmek üzere 1620 kadro için tercih yapılmıştı. 2014- ÖMSS yerleştirme sonuçlarına göre 4 kadro boş kaldı. Yerleştirme sonuçlarına göre engelli memur adayları en kısa sürede yeni işlerine yerleşecekler. Ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyi kadrolara yerleşmek üzere tercihlerini yapan engelli memur adayları sonuçları sevinçle karşıladı.

ÖMSS yerleştirme sonuçları açıklandı 

DUYURU

(4 Şubat 2014)

2014-ÖMSS İle Engelli Memur Yerleştirme Sonuçlarının Açıklanması

2014-ÖMSS İle Engelli Memur Yerleştirme Sonuçları için TIKLAYINIZ 

2014-ÖMSS İle Engelli Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzunda yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının ortaöğretim, ön lisans ve lisans düzeyi kadrolarına, engelli memur yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

2012 yılında yapılan Özürlü Memur Seçme Sınavı (ÖMSS) sonuçlarına göre yapılan yerleştirme sonuçları, bugün saat 11.45’ten itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır. 2014-ÖMSS İle Engelli Memur Yerleştirme için başvuru yapan adaylardan öğrenim durumlarına göre hangi kadrolara yerleştikleri aşağıdaki tabloda yer alıyor. omss-s

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir. Yerleştirilen adaylar, atamaya ilişkin ayrıntılı bilgiyi yerleştikleri kurumdan edinmelidir.


Bir önceki yazımız olan Şubatta Bin 620 engelli memur alınacak başlıklı makalemizde Devlet Personel Başkanlığı, Devlet Personel Başkanlığı engelli memur alımı ve engelli memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ