Reklam İzleyerek Para Kazanma

Reklam İzleyerek Para Kazanmak Mümkün mü?

Reklam izleyerek para kazanma işi insanların oldukça kolay bir şekilde yapabildikleri ve evlerinden ya da bulundukları her ortamdan rahatlıkla yapabildikleri işler arasında yer alıyor. İnternet üzerinden yapılabilen işler arasında en kolayı ve pratiği olan reklam üzerinden para kazanma işi özellikle de hanımların ve üniversite öğrencilerinin sıklıkla tercih ettiği bir iştir. Boş zamanı değerlendirmek adına günün belli saatlerinde yapılan işlem sonrasında reklam firmasından belli oranda bir para kazanma fırsatınız oluyor. Reklam izleyerek para kazanmak gelişme gösteren ve birçok insan tarafından rahatlıkla yapılabilen bir iştir.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Nedir?

İnternet dünyasının hızla gelişmesi ve birçok kitleye ulaşması ile birlikte büyük firmalarda reklamlarını internet üzerinden yapmaya başladı. İnternet reklamları televizyon ve radyo gibi ortamlarda yapılan reklamlara göre daha düşük bir maliyeti olduğu için daha fazla tercih ediliyor. İnternet üzerindeki web siteler de reklam üzerinden elde ettikleri gelirleri arttırmak için tıklanma oranını arttırmaya çalışıyor. Bu tıklanma oranı esnasında elde edilen gelirleri de siteler kendi üyeleri ile paylaşıyor.

Reklam Tıkla Para Kazan

Bu işi yapmaya karar verdiyseniz birkaç işlem yapmanız gerekiyor. Sizlere bu tarz hizmet veren reklam sitelerine üye olacaksınız. Üye olduktan sonra mail adresinize gönderilen reklamlarını açacak ve okuyacaksınız ya da izleyeceksiniz. Yapacağınız işlem oldukça basit. Bunun sonrasında sizin hesabınızda biriken para aylık olarak hesabınıza yatırılacak.

Tıklama Başına Ödeme Yapan Reklam Siteleri

Reklam gelirlerinizi tıklama başına veren bir sitede işlem yapmaya başladıysanız sizlere işin gelmesini beklemeniz gerekiyor. Belirli aralıklarla sizlere gönderilen mesajları açıp reklamı gördüğünüzde reklam tıklaması gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Reklamı Okuyarak Para Kazanma

Bu işlem tıklamadan daha farklıdır. Sizlere gönderilen reklam direkt olarak mail adresinize geliyor. Buradan açarak reklam içeriğini okuyor ve inceliyorsunuz. Bu işlem tıklamaya göre biraz daha zaman alabiliyor. Ancak işlemi yaptıktan sonra reklam okuma bedeli sizin hesabınıza yatırılıyor. Bir de link başına yapılan ödemeler var. Bu ödeme yönteminde de linkleri tıkladıkça para kazanmaya başlayacaksınız. Mail adresinize gelen linkleri tıklamanız yeterli olacaktır.


Bir önceki yazımız olan 2017 İş Fikirleri ve Girişimcilik başlıklı makalemizde girişimcilik örnekleri, yapılabilecek işler ve Yeni iş fikirleri hakkında bilgiler verilmektedir.


1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*