2014 Yılı Hac sağlık personeli başvurusu

2014 Yılı Hac sağlık personeli başvurusu

hac-saglik-personeli2014 Yılında Hac organizasyonunda görevli olarak kutsal topraklara gitmek isteyen sağlık personeli müracaatları başladı.

2014’te Hac organizasyonunda sağlık ekibinde görev almak isteyen sağlık personelinin müracaatları 17-28 Mart 2014 tarihleri arasında alınacaktır. Uzman ve Pratisyen Doktor, Diş Hekimi, Eczacı, ebe, ebe-hemşire, hemşire, sağlık memuru (Çevre sağlığı mezunları hariç), ATT (Acil Tıp Teknisyeni-paramedik), laboratuar, tıbbi cihaz tamir, röntgen, anestezi, ortez-protez ve diş teknisyen-teknikerleri, eczacı kalfası, hastanelerde servis hizmetlerinde fiilen hastabakıcı veya hizmetli olarak görev yapan personel ile sterilizasyon hizmetlerinde çalışacak olan personeller bu tarihler arasında başvurularını Diyanet İşleri Başkanlığı’na yapacaklar. Hac sırasında sağlık ekibinde görev almak isteyen personelin, yurt dışında en az 50 gün süre kalabilecek ve haftanın her günü gerektiğinde 12 saat esasına göre çalışabilecek durumda olması gerektiğine de dikkat çekildi.

2014 Yılı Hac sağlık personeli başvuruları kurumun internet sitesinden online olarak yapılacaktır. 2014 Yılı Hac sağlık personelinde aranan şartlar ve başvuru koşullarına buradan ulaşabilirsiniz.  

Sağlık Personeli Kayıt Girişi için tıklayınız..


Bir önceki yazımız olan Sağlık Bakanlığı 4522 kadronun dağılımı başlıklı makalemizde 2014 Sağlık Bakanlığı KPSS memur ataması, Sağlık Bakanlığı 4522 kadro ve Sağlık Bakanlığı 4522 memur alımı hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ