AÖF 25- 26 Ocak sınav sonuçları açıklandı- Tıklayın!

AÖF 25- 26 Ocak sınav sonuçları açıklandı- Tıklayın!

aöf-sinav sonuclariAÖF Sınav Sonuçları Sorgulama . AÖF Sınav Sonuçları

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) ülkemizde çağdaş anlamda uzaktan eğitim modeli ile yükseköğretim yapan ilk kurumdur. 1 milyondan fazla öğrencisi olan AÖF 2014 yılının ikinci sınavını 25- 26 Ocak tarihinde gerçekleştirdi.

Yüzbinlerce öğrencinin katıldığı sınavdan bir süre sonra soru ve cevapları internette yayınlandı. Sınava katılan öğrenciler yanıtları kontrol ederek tahmini puanlarını öğrendi. Ancak öğrenciler merakla sınav sonuçlarının açıklanmasını bekliyor. AÖF vize sınav sonuçları, sınav tarihinden yaklaşık 2 hafta sonra açıklanmıştı. Final sonuçlarının da bugünlerde açıklanacağı tahmin ediliyor. Güz dönemi ara sınavının sonuçları yüzbinlerce öğrenciyi ilgilendiriyor. Peki AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF sınav sonuçları hangi adresten öğrenilebilir?

Sınava katılan yüzbinlerce öğrenci her gün ‘AÖF Sınav Sonuçları açıklandı mı?’ merakı ile internetin başına geçiyor. 25- 26 Ocak AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?, Açıköğretim (AÖF) sınav sonuçları ne zaman açıklanır? Bu gibi sorular açıköğretim öğrencilerinin dilinden hiç düşmüyor.

AÖF’den Bilgi Notu

Sınav sonuçları sınavın gerçekleştiği tarihinden itibaren yaklaşık 15 gün içinde açıklanmaktadır. Sınav sonuçları bu gece açıklandı. Tıklayın- Öğrenin

AÖF Final Sınavı Sonuçlarına Buradan Ulaşabilirsiniz

2013- 2014 Açıköğretim (AÖF) Sınav Tarihleri

Bahar Dönemi Ara Sınavı 26 – 27 Nisan 2014

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 07 – 08 Haziran 2014

aofAÖF Sınav Soru Ve Cevaplarına Nasıl Ulaşılır?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri 2001 yılından itibaren sınav soruları ve cevap anahtarları e-Öğrenme Portalında e-Kitap biçiminde yayımlanmaktadır. Öğrenciler, Açıköğretim e-Öğrenme Portalına http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr adresindeki “Oturum Aç” kısmından T.C. kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen öğretim yılında yapılan sınav sorularına ve cevap anahtarlarına ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ