AÖF vize sınav yerleri belli oldu mu?

AÖF vize sınav yerleri belli oldu mu?

AOFAçık Öğretim Fakültesi AÖF vize sınav yerleri ne zaman açıklanacak?

AÖF öğrencilerinin bu yılın ilk Vize sınavı giriş tarihleri açıklanmıştı. Sınav tarihini öğrenince çalışmalarını arttıran öğrenciler heyecanla sınav giriş yerlerinin açıklanmasını beklemeye başladı. Peki AÖF öğrencilerinin nerede vize sınavına girecekleri ne zaman belli olacak?

AÖF vize sınav yerleri belli oldu mu?  AÖF vize sınav yerleri ne zaman açıklanacak? AÖF vize sınavı nerede yapılacak?

AÖF Vize sınavı giriş yerlerinin bu hafta açıklanması bekleniyor. Vize sınavının yapılacağı yerler açıklanır açıklanmaz sayfamızda sizlere duyuracağız.

AÖF Vize sınavı 14-15 aralık tarihinde gerçekleşecek. AÖF öğrencileri Vize Sınavı Giriş Yerlerini kurumun sitesine girerek TC kimlik numaraları ile öğrenebilecekler. İşte AÖF vize  sınavı giriş yerleri

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin tüm bölüm/programlarında kayıtlı öğrencilerden, 2013-2014 öğretim yılı Güz Döneminde Vize sınavları 14- 15 Aralık tarihinde yapılacak.

AÖF, dönemlik-kredili sistemde iki dönemden oluşuyor. Bir öğretim yılında Güz ve Bahar dönemi olmak üzere iki dönem bulunuyor. Öğrenciler AÖF Güz ve Bahar dönemlerinde, AÖF ara ve dönem sonu sınavları olmak üzere her dönemde iki sınava gireceklerdir.

Öğrencilerin; AÖF ara sınav ve dönem sonu sınavlarına hangi il, bina, salon ve tarihte gireceği “Sınava Giriş Belgesi”nde yer alacaktır.

Öğrencilerin adreslerine “Sınava Giriş Belgeleri” posta ile gönderilmeyecektir. Öğrencilerin “Sınava Giriş Belgesi”ni sınav tarihinden bir hafta öncesinden, AÖF Bürolarından veya http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)” linkinden T.C. kimlik numarası ve şifrelerini kullanarak almaları gerekmektedir.

AÖF Vize Sınav Giriş Belgesi İçin Tıklayınız

Sınavdan yaklaşık 20 gün sonra sınav sonuçları http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresi “Açıköğretim Öğrenci Otomasyonu (Türkiye)” linkinde açıklanıyor. Öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.

2013- 2014 Açıköğretim Sınav Tarihleri

Güz Dönemi Ara Sınavı 14 – 15 Aralık 2013

Güz Dönemi Dönem Sonu Sınavı 25 – 26 Ocak 2014

Bahar Dönemi Ara Sınavı 26 – 27 Nisan 2014

Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı 07 – 08 Haziran 2014

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ