Abacubes Mental Arithmetic Bayiliği Alma

Abacubes Mental Arithmetic Bayiliği Alma

Abacubes firması, 4-12 yaş aralığında bulunan çocuklarımıza özel zihin geliştirme gelişim programıdır. Programların tamamı öğrencilerimize göre uyumlu ve uygun bicimde eğitmenler tarafından tasarlanmıştır. Bulunduğumuz sene itibariyle 3. senesinde birçok insan tarafından çocuklarına eğitim aldırılmış olup sayıların öğretilmesi ve sayısal kavramların benimsetilmesi, zihinlerde yer etmesi oldukça zordur.

mental aritmetik nedirBu yaş aralığında bulunan çocuklarımıza uygulanan bu teknikle verilen eğitimler 70 li yaşlara kadar araştırılmış olup hala varlığını devam ettirdiği kanaatine sebep olmuştur. Bilimsel araştırmalara göre, aritmetik bilgiyle zekayı birleştiren bu teknik ile çocuklarımız daha hızlı öğrenmekte ve beyinlerini daha olumlu bir şekilde kullanmayı öğreniyorlar. Bu eğitimi 8 ayda tamamlayan çocuklarımızdaki değişimi biz fark edebiliyoruz. Bu sayede bu eğitimi alan çocukların zeka gelişimi daha hızlı olmakta ve düzenli beyin jimlastiği ile daha hızlı ve doğru kararlar alınmaktadır. Bu eğitimi veren abacubes eğitim kurumları için bayilikler bulunmaktadır. Abacubes firması İstanbul ilinde bulunan Esenyurt  İlçesi’ndedir.

Eğitim programları okul dönemi ile paralel olarak veya yaz dönemlerinde düzenlenen hızlandırılmış kurslar şeklinde düzenlenmektedir. 4-12 yaş aralığında bulunan çocuğunuzun zihinsel ve mantıksal anlamda gelişimini düşünüyorsanız bu tarz eğitim kurumlarını tercih etmelisiniz. Bu eğitimle birlikte zihinsel olarak gelişim gösteren çocuklarımız 20 li yaşlardaki durgunluğu yaşamadan beyinde hızlı ve üretken olarak devam ederken zihin kullanımı ve kapasitesinin en üst düzeyde kullanımını sağlıyor.

İlk bayilikler BEDELSİZ verilmektedir.

ADRES : Cumhuriyet Mah. Nazım Hikmet Bulvarı Cumhuriyet Cad. BEYCENTER NO:16/5-6-7-8 Esenyurt – Beylikdüzü / İSTANBUL

TELEFON : 0212 853 7 853 – 0212 452 93 52

EMAIL : info@abacubes.com.tr


Bir önceki yazımız olan UPS Türkiye İş başvurusu başlıklı makalemizde UPS İş başvurusu, UPS kargo eleman alımı ve UPS kargo iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ