Denizbank Staj Başvurusu 2014

Denizbank Staj Başvurusu 2014

Denizbank üniversite yada ticaret lisesi öğrencilerine sunduğu staj imkanıyla kapılarını açıyor. Bankacılıkla iyi bir kariyer sahibi olmak isteyenlerin tercihi olan Denizbank, bu alanda sunduğu ayrıcalıklı eğitimler sayesinde öğrencilere parlak bie gelecek hazırlıyor.

Denizbank staj şartları

  • Üniversite 4. yada 5. sınıfta okuma,
  • Meslek yüksek okulu son sınıfta okuma,
  • Zorunlu staj hakkı yada staj izin belgesi

Bu şartları barındıran stajyer adayları yoluna Denizbank’la devam etme gibi şansa sahip olabilirler. Türkiye’den Moskova’ya kadar uzanan eğitim imkanlarıyla Denizbank’ın sunduğu kariyer olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Denizbank 2014 Staj Başvurusunda son tarih 6 Nisan 2014’tür.

Denizbank Staj Başvurusu yapmak için aşağıdaki resme tıklamanız yeterlidir.

denizbank-single15


Bir önceki yazımız olan 2014- ALS Ne zaman yapılacak? başlıklı makalemizde 2014 ALS Başvuru Kılavuzu, 2014 ALS’ye Başvuru şartları ve 2014 Askeri Liseler sınavı başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. güler dedi ki:

    merhaba mersiın merkezde yasıyorum banacılık ve sıgortacılık ön lısans mezunuyum aynı zamanda acık ögretımde ıktısat 3snıf ögrencısıyım kendımı gelıştırmek adına bankanızda staj yapmak ıstıyorum saygılar.

  2. merve dedi ki:

    Merhaba. Manisa’nın Salihli ilçesinde yaşıyorum. Ahmet Yesevi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde okuyorum.Lise 4. sınıfa geçtim. Bunun için 1 yıllık staj yapma ve öğrenimi içinde bankanızda staj yapmak istiyorum. Teşekkürler.

BİR YORUM YAZ