Fotoğraf Çekerek Para Kazanma

Fotoğraf Çekerek Para Kazanma

Fotoğraf çekmek herkesin en sevdiği konular arasında yer alır. Bir birey sevgilisi, arkadaşları, ailesi ile ve bulunduğu alanlarda kareleri ölümsüzleştirmek ister. Bu nedenle telefon ile önceden çektiği fotoğraflar kısa sürede içerisinde fotoğraf makinesine dönüşür ve daha kaliteli fotoğraflar çeker.

Artık bu kendiniz ile ilgili fotoğraf çekmeleri geçmektedir. Çünkü fotoğraf çekme işlemi yaparken zevk aldığınızı ve bunla ilgilendiğinizi düşünürsünüz ve hobiye dönüşerek profesyonel fotoğraf makinesi ile işinize devam edersiniz. Sizde bunu para kazanmaya dönüştürebilirsiniz. Bunun için sadece müşteriye ihtiyacınız vardır. Müşteri bulmanın kolay yöntemleri arasında da daha önceden çektiğiniz fotoğrafları kişisel bloklarda, forumlarda, yükleme yapılan web sitelerinde yayınlarsanız yorumlamalarda bulunan birçok insan olur. Fotoğraf çekerek para kazanma işlemi ile sürekli olarak devam etmeniz gerekmez. Sadece yorum yapan kişilerin sizlere ulaşmasını beklemelisiniz ve iş aldığınızda kişisel ya da farklı alanlarda fotoğraf çekersiniz. Bunun karşılığı olarak müşterinizden para alabilirsiniz ve işiniz var ise ek geliriniz oluşmuş olur. Normal bir çalışmayan bireyseniz bu konuda kendinizi geliştirebilir ve hem kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Hem de daha fazla para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Fotoğraf çekerek para kazanma yöntemi sayesinde belirli bilgileri de fotoğrafçılık üzerine geliştirebilirsiniz ve popülerliklere ulaşabilirsiniz. En basitinden düğün ve nişan günleri için özel fotoğrafçılık yapabilirsiniz. Bunu zaman içinde geliştirerek kendiniz spor ve çok özel fotoğraflar çekmelere imza atabilirsiniz.


Bir önceki yazımız olan Kutu süsleme işi başlıklı makalemizde evde Kutu süsleme işi yapılır, eve Kutu süsleme işi veren firmalar ve Kutu süsleme işi ile ek gelir hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. deniz dedi ki:

  Profesyonel makina ile bir yıldır tanışıyorum. resim çekmek artık en büyük hobim. Ek gelire de her zaman insan ihtiyaç duyuyor. ANKARA’da ikamet eden kişiler için seve seve bu işi yapabilirim.

 2. hakan dedi ki:

  hi

 3. kardelen dedi ki:

  üniversite öğrencisiyim ek gelire ihtiyacım var fotoğrafçılıkla ilgileniyorum.

 4. tarık akan dedi ki:

  bu ne bööle yav çıkmıyo yönetici uyuyo muuuuu

 5. ruşen öztekin dedi ki:

  Merhaba Sn. Yetkili. Ek iş olarak tavsiye ettiğiniz bu fotoğrafçılığı ruhsatıyla, vergisi, sgk’sı, bağkuru ve hatta sizlerin maaşına bile katkıda bulunan bir esnaf grubunun yaptığının farkında mısınız? Kayıt dışıyı desteklemeniz anlaşılamaz. Üniversite de hobby olarak düğün nişan çekmek isteyenler gidip lisanslı birinin yanında extra olarak çalışabilir. İş kur da doğru dürüst faydası olduğu memurların yerine part time çalışabilir ve iş kur’un maliyeti düşer. Harbiden anlayan anlamayan herkesin parmaklaması nedeniyle fotoğrafçılık mesleğiinin saygınlığına ediyorsunuz. Oturup sadece kendi işini yapamayan insanların oranı % 50’den fazladır bu ülke de. Hakettiklerinden çok daha refah bile yaşıyorlar. Çoğunluğu da hükümet yandaşı bunların. Gidip onlarla uğraşın delikanlıysanız accık.

BİR YORUM YAZ