İğne Oyası İşi

Evde yapılan ek işlerle bir çok kişi aile bütçesine katkıda bulunarak yaşamlarını sürdürüyor. Evde yapılan ekişlerin en çok tercih edilenleri ise, elişleri oluyor. Ev hanımları elişi yaparak para kazanıyor ve kendi cep harçlıklarını çıkartıyor.

Çeyizlerin vazgeçilmezi olan iğne oyaları da modası geçmeyenler arasında. Her genç kızın çeyizinde iğne oyasından mutlaka bir kaç parça eşya bulunuyor. Havlu kenarı, örtü, tülbent gibi eşyaları iğne oyası ile süsleyerek güzellik katıyorlar.

İğne oyası, dantellere nazaran çok daha pahalıdır. İğne oyasını herkes yapamaz. Bunun için ayrı bir beceri ve uğraş gerekir. Bu yüzden, özellikle anneler kızlarının çeyizinde bulundurmak için iğne oyası yaptırır. Bu sayfamızda sizleri, iğne oyası yapanlar ve İğne Oyası İşi yaptırmak isteyenler olarak buluşturacağız. Eğer ki paranızı bu tarz el işleri yaparak kazanıyorsanız doğru yerdesiniz.

Hiçbir ücret ödemeden yorumlarda kendi reklamınızı yapın ve günde binlerce kişinin ziyaret ettiği sayfalarımızda müşterilerinize ulaşın.

Yapmanız gereken, alttaki yorum kısmına iğne oyası yaptığınızı belirten bir yazı yazmanızdır. Yazıda telefon numaranızı vermeden, mail adresi bırakabilirsiniz. Örneğin iğne oyası havlu kenarı fiyatı da şu diye belirtebilirsiniz.

Yine aynı yazımızı okuyan ve internetten sipariş vermek isteyenler de bu yazı ile sizi bulacaktır. Bu tarz el işleri yapıyorsanız aşağıdaki yazılarımız da ilginizi çekebilir, onlara da yorum bırakabilirsiniz.

Evde kaneviçe işi

Evde kutu katlama işi

Evde bebek şekeri işi

Evde örgü bileklik işi

38 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*