Özel ders vererek para kazanma

Özel ders vererek para kazanma

evde-ders-vermekEvde ders vermek çevremizde en çok öğrencilerin ek gelir kazanmak için yaptıkları part- time işlerden birisidir. Öğrenciler boş zamanlarında alt sınıflardaki öğrencilere başarılı oldukları alanlarda ders verebilirler. Bu şekilde hem kendi bilgilerini pekiştirir, hem de piyasada geçerli fiyattan kazanç elde edebilirler. Öğretmenler de boş zamanlarında evlerinde veya öğrencinin evinde ders vererek ciddi paralar kazanmaktadır. Küçük yaşlardan beri öğrencilerin, okul hayatı bittikten sonra da KPSS, uzmanlık, ya da görevde yükselme gibi sınavların devam etmesi öğrenci ve öğretmenlere evde ders fırsatlarını doğuruyor. İsterseniz sizde kendinize güvendiğiniz alanlarda evinizden özel ders vererek para kazanabilirsiniz. Öğretmenlerin ders saati ücretleri biraz daha pahalı olmasına rağmen, öğrencilerin daha düşüktür. Ancak kendi harçlığını çıkarmak isteyen öğrenciler evde özel ders vermek için internette yer alan forumlarda isimlerini ve iletişimlerini paylaşarak müşteri bulabilir. Farklı yerlere el ilanları ve notlar bırakarak da ders almak isteyenlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yeteneğinizi paraya çevirmek isterseniz evde özel ders verebilirsiniz.

İsterseniz yorum bölümüne hangi alanda ders vereceğinizi, isim adres ve mail adresinizi bırakabilirsiniz. Ancak telefon numarasını bu platformda paylaşmamanızı rica ediyoruz. Bol Kazançlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 37 YORUM
 1. fatma keleş dedi ki:

  evde ilkögretim ingilizce ve matematik dersi verebilrim. ankara eryaman sincan etimesgut ve civarı ders almak isteyenler mailimden ulaşabilrler.

 2. yollar-1234@hotmail.com dedi ki:

  evde oyuncak kalem askı iplik temizleme gibi işler arıyorum evimde yapabileceyim işler olsun ilgilenirseniz memnun olurum işe itiyacım var tşgl ben züleyha

 3. HABİBE dedi ki:

  evde okuma yazma dersleri verebilirim.bağcılar ve civarı ders almak isteyenler maılıme msj atabilir.ilköğretim tüm derslerde verebilirim..

 4. havvanur dedi ki:

  evde (lise) türkçe tarih coğrafya dersleri verebilirim karamandan ilgilenenler mailimden ulasabilirler

  1. Cenk dedi ki:

   Online İngilizce dersi veriyorum. Sıfırdan öğrenmeye, gramer, telaffuz, speaking gibi tüm konuları uzaktan eğitim olan SKYPE ile öğretiyorum. Ayrıca birebir ders vermekteyim.Detaylı bilgiye ayrıca
   .tv adresinden de ulaşılabilirsiniz.

 5. seyda dedi ki:

  ilköğretim dersi verilir hatay

 6. Bayan lise öğretmeni dedi ki:

  Evde lise kimya dersi verilir

 7. feyza ünal dedi ki:

  Rusça okuma, yazma ve konuşma dersleri veriyorum ilgilenenler mailime mesaj atabilir.

 8. YETER ÖZYILMAZ dedi ki:

  KENDİ EVİNDE İNGİLİZCE DERSİ ALMAK İSTEYENLER BANA ULAŞABİLİRLER.İSTANBUL FINDIKZADE ,BAYRAMPAŞA CİVARI İKAMET EDENLERE ÖZEL İNGİLİZCE DERSİ VEREBİLİRM.
  YETER ÖZYILMAZ

 9. YETER ÖZYILMAZ dedi ki:

  KENDİ EVİNDE İNGİLİZCE DERS ALMAK İSTEYENLERE DERS VEREBİLİRM.İSTANBUL FATİH, FINDIKZADE ,BAKIRKÖY, BAYRAMPAŞA CİVAI İKAMET EDENLERE ÖZEL.
  YETER ÖZYILMAZ .İLGİLENENLER MAİL ADRESİMDEN BANA ULAŞABİLİRLER

 10. Hatice Meva Gemici dedi ki:

  Haftada 2 gün sınırsız çok uygun fiyata matematik ve ingilizce dersi veriyorum.Gebze ve çevresinden her yaş ve seviyeye hitap etmekteyim.İlgilenenler den ulaşabilirler.

 11. Havva Çidem dedi ki:

  Afyon/sandıklıda oturuyorum lise ve ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermek istiyorum.

 12. Jale Kılıçcıoğlu dedi ki:

  Antalya da oturanlara evimde uygun fiyattan almanca ders veriyorum.

 13. sümeyye dedi ki:

  ilkokul ve ortaokul öğrencilerine matematik dersi vermek istiyorum.Üniversite öğrencisiyim.istanbul şişli de ikamet etmekteyim.iletişim için

  1. uğur cerit dedi ki:

   adana seyhan cukurovada matematık dersi veriyorum uygun fıyata cukurova mezunuyum dersane deneyımım var

 14. filiz dedi ki:

  evimde ilkokul ve ortaokul öğrencilerine fen ve teknoloji ve matematik dersi veriyorum. izmir Karabağlar da oturuyorum

 15. polat dedi ki:

  Kendi evinde haftada her gün profesyonelden Almanca dersi almak isteyenler bana ulaşabilirler.

 16. Hatice İncekara dedi ki:

  Evde kokulu sabun,kokulu taş yapım kursu verilir.

 17. Gülşen büşra Şentürk dedi ki:

  Kuran -ı Kerim dersi vermek istiyorum. En az 7 en fazla 15 yaşındaki kız çocuklarına ucretli kuran-ı kerim dersi verebilirim. İlgilenenler mail adresimden ulaşabilirler. Ümraniye çevresinden olursa yardimci olabilirim.

 18. fatma dedi ki:

  ilköğretim ingilizce ve ihl arapça dersi veriyorum.Sadece kız öğrencilere ders veriyorum.Ankara Sincan’da ikamet ediyorum.ilgilenenler fatmadariadresinden bana ulaşabilirler.

 19. Cenk dedi ki:

  Online İngilizce dersi veriyorum. Sıfırdan öğrenmeye, gramer, telaffuz, speaking gibi tüm konuları uzaktan eğitim olan SKYPE ile öğretiyorum. Ayrıca birebir ders vermekteyim.Detaylı bilgiye ayrıca
  v adresinden de ulaşılabilirsiniz.

 20. Eylem dedi ki:

  Mrb.Ben bir cocuk annesiyim .üniversite mezunuyum.özellikle matematikte zorlanan ilkokul öğrencileri için ve diğer dersler icinde püf noktaları belirterek yardimci olurum.maille iletişime gecin lütfen

 21. busraguzel dedi ki:

  İlkokul orta okul matematik türkçe dersleri veriyorum.ODTÜ de okuyorum.

 22. Yasemin dedi ki:

  Evimde teog sınavlarına hazırlananlar için matematik dersi üniversiteye hazırlananlar icin ygs lys kimya ve matematik dersldersleri verilir.

 23. Büşra dedi ki:

  Sakaryada yasayan matematik fen eksigi olan tum ilkokul ve ortaokul ogrencilerine ve kpss matematik eksigi olanlara uygun fiyatlarla ders verebilirim..

 24. Celil dedi ki:

  TECRÜBELİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENİNDEN BİREBİR YADA GURUP OLARAK ÖZEL DERS.İLK YADA ORTAÖĞRETİM TEOG VE OKUL SINAVLARINA HAZIRLIK İNGİLİZCE DERSLERİ. ÜCRET MESAFEYE GÖRE 40-60 TL ARASINDA DEĞİŞİR. Not: e-mail adresimden baba ulaşabilirsiniz.

 25. Mehmet Kuş dedi ki:

  Sosyal Bilgiler öğretmenliği son sınıfta okuyup İzmir’de ortaöğretim öğrencilerine özel ders verebilirim stajyerliğimi yaptım Sosyal bilgiler ve Türkçe gibi sözel alanlara hakimim. mehmetfm94@gmail.com mail adresim.

 26. Esra A. dedi ki:

  Kuran-ı Kerim Tecvid-İlmihal Dersi verilir.7-15 yaş aralıklı çocuklara Sarıyer ve çevresinde ders verebilirim. Ilgilenenler mail atabilir fiyat görüşülür.

 27. gul dedi ki:

  On senedir ingilizce ders veriyorum .vanmes_@hotmail.com

 28. yunus aygün dedi ki:

  güzel sanatlar liseleri ve güzel sanatlar fakülteleri yetenek sınavlarına hazırlık için özel ders veriyorum. ayrıca hobi amaçlı ders almak isteyenlerde iletişime geçebilir. uygun fiyattadır.
  İkamet: Kocaeli / izmit

 29. Yasemin dedi ki:

  10 yıllık tecrübesi olan bir sınıf öğretmeniyim.Çocuğunuza okulla ilgili her konuda yardımcı olabilirim.

 30. Atakan Sezmiş dedi ki:

  İlk ve orta öğretim öğrencilerine makul ücretle matematik ve geometri dersi veriyorum İstanbul Avrupa Yakasından düşünenler ulaşabilir

 31. Leyla dedi ki:

  Merhaba ben mekatronik mühendisliği mezunuyum. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine uygun fiyatta matematik ve geometri dersleri vermek istiyorum. Konya da ikamet edenler bana ulaşabilirsiniz.

 32. Leyla dedi ki:

  Ilk ve orta oğretim öğrencilerine matematik dersi veriyorum istanbul küçükçekmece de ders almak isteyenler ulasabilir

 33. Tuğçe dedi ki:

  Merhaba Konya’da Selçuk üniversitesi hukuk fakültesinde 3.sınıf öğrencisiyim. Teog sınavına hazırlık, ilk okul-ortaokul matematik , geometri , fen bilgisi , Türkçe dersleri vermekteyim. Fiyat gayet uygun olacaktır. Ulaşmak için e-mail adresimi kullanabilirsiniz .

 34. Aleyna dedi ki:

  İngilizce dersi verilir aleyna.yaren@hotmail.com

 35. Aleyna dedi ki:

  İlk okul takviyesi verilir

BİR YORUM YAZ