Sayısal Oyunlar Bayiliği

Sayısal Oyunlar Bayiliği

Sayısal oyunları sunan firmalar her zaman sürekli olarak artış göstermektedir. Bu artışlar ilerlediği için bilet satışları artmaktadır. Bu artışları hemen, hemen belirli illerde bulunmaktadır. On sekiz ilimizde mevcuttur ve 23 şube müdürlüğü bulunmaktadır.

Ziraat, şeker bankası, INGBANK, Deniz bankası ve PTT taraflarından yapılmaktadır. Bunları spor dairesi vasıtasıyla ile yapmaktadırlar. Sayısal oyunları destekleyen şirket ve kurumcuları birçok alanda bayilik vermektedir. Bu bayiliği sizde açarak kendi işinizi oluşturabilirsiniz. Bayi olarak belirli komisyon kazanmaya başlayabilirsiniz. Bayi olmanın şartları gerekli şekilde sıralanmaktadır. Öncelikle Türk vatandaşı olmanız gerekmektedir ve on sekiz yaşını doldurmuş olmanız en önemli şartlar arasında yer almaktadır. Dolandırıcılık, hırsızlık, ihtilas, kaçakçılık gibi işlerde alakası olmayan ve sabıka kaybı olmayan kişilerden oluşması gerekmektedir. Herhangi bir akıl sağlığı konusunda hastalığı bulunmaması gerekir. Bu özelliklerde kriterlerce önceden bayi açmış olabilirsiniz ve tekrar bayilik alabilirsiniz. Fakat normal olarak bir ceza aldıysanız sorun yaşamış olabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken kurallara uymanızdır. Mali şartlar ise teminat olarak 100 ABD doları, başvuru formu, başvuru formunu kim doldurduysa nüfus cüzdanı fotokopisi, vergi levhası, iş yeri çalışma ruhsatı fotokopisi ve imza sirkülasyonu olarak değişmektedir. Bunların güncellenmesi durumunda sizlerin takip etmesi gereklidir ve tümüne dikkat edebilirsiniz. Milli piyango idaresince sizlere verilen başvuru formunu doldurmanız ve ulaştırmanız gerektirmektedir. Sayısal oyunlar bayiliğini almak istiyorsanız başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.


Bir önceki yazımız olan UPS Türkiye İş başvurusu başlıklı makalemizde UPS İş başvurusu, UPS kargo eleman alımı ve UPS kargo iş başvurusu hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ahmet dedi ki:

    Yazıyı kim yazdı bilmiyorum ama hiçbir şey anlamadığımı çok net söyleyebiliyorum.
    Birisi okur ve düzeltirse sanırım anlayıp ilgilenenler hatta müracaat edenler olacaktır.
    Mesela bir süredir oturduğum Antalya Konyaaltı Hurma Mh. de Sayısal Bayii yok. Liman Mh. ne gidiyoruz yatırmak, oynamak için.
    Kolaylıklar.

BİR YORUM YAZ