Tekel Bayi Açma Maliyeti

Tekel Bayi Açma Maliyeti

Tekel şirketi uzun zaman önce hayatımıza girmiştir ve tekel bayileri ilk zamanlar tekel adında çıkmamıştır. Çünkü geçmişte markalaşma ve bu gibi unsurlar pek fazla yoktur. Günümüzde ise çok kişi etiket ve marka için seçimi yapmaktadır.

Eskiden gazoz ve içeceklerin bulunduğu tekel şimdi ise içkiler ve diğer içecekler ile günümüze kadar gelmiştir. Birçok kişi bayiliğini alarak istediğini yapmaktadır. Kısacası kendi işini kuracalar için çok güzel bir reklam hacmidir. Aynı zamanda ülke ekonomisine katkısı ortaya çıktığı için ve büyük kitlelere yayıldığı için Tekel adını alarak ilerlemiştir. Tekel ilk zamanki satışlarını arttırmış ve bütün her yerde çeşitli bayiliklerini açmıştır. Tüm herkes bu doğrultuda bayilik açabilir ve kendi ismi ile açılışlarda yapabilir. İçki ve sigara konusunda oldukça ilerleme göstermiştir. Ülkemizdeki satış maliyetini maksim ederek insanların alışını kolaylaştırmıştır. Tüm bunları göz önüne alarak sizde tekel bayisi açabilirsiniz. Tekel bayi açma maliyeti 20bin TL ve diğer isim ve ekstra maliyetler ile birlikte 50-60bin TL olarak bilinmektedir. Sizde bu maliyeti gözden çıkarak bir telek bayisi açabilirsiniz. Tekel açma maliyeti dışında birçok konuda izin ve kurallar uymanız gerekmektedir.

Tekel bayi açma maliyeti ilk başlarda sizlere çok fazla yüksek gelebilir. Fakat bir farklı açıdan düşünecek olursak ilk bir yer açtığınızda sizleri tanıyan ve bilen hiçbir kimse olmayabilir ya da çok az sınırlı kişilerden oluşabilir. Bunun için sürekli olarak zarar edebilirsiniz. Aynı zamanda aynı maliyeti gözden çıkartmış olacaksınız ama tekel bayisi olarak satış yaparsanız güvenilir, kaliteli satışlar yaptığınızı göstermiş olup reklama ihtiyacınız kalmayacaktır.


Bir önceki yazımız olan 2014- ALS Ne zaman yapılacak? başlıklı makalemizde 2014 ALS Başvuru Kılavuzu, 2014 ALS’ye Başvuru şartları ve 2014 Askeri Liseler sınavı başvuru şartları hakkında bilgiler verilmektedir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ